Kviečiame į sutartinių giedojimo mokymus

Nuo liepos 20 d. kiekvieną antradienį 18 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir muzikos skyriuje, A. Mapu g. 18, vyks sutartinių giedojimo mokymai.
 
Lietuvių sutartinės – tai užburianti magija, kurios neužtenka vien klausytis iš šono. Norint patirti ypatingą giesmių darnos ir sutarimo pojūtį, reikia išdrįsti pačiam įsitraukti į giedotojų ratą.
 
Kviečiame į sutartinių giedojimo mokymus, kuriuos ves daug praktikos turinčios grupės „Kadujo“ narės Ramunė Balčiūnienė ir Laura Lukenskienė. Šiame ansamblyje sutartines jos gieda jau daugiau kaip 10 metų.
 
Moterys įsitikinę, jog sutartines giedoti gali visi – tam nereikia muzikinio išsilavinimo, o tik noro ir trupučio susikaupimo. Kviečiame ir nei karto nebandžiusius, ir jau pramokusius – jaukiame rate susipažinsime su sutartinių atlikimo pagrindais, lavinsime savo balsus ir pajusime sutartinių galią „čia ir dabar“.
 
Dr. Laura Lukenskienė – sutartinių grupės „Kadujo“ ir folkloro ansamblio „Saulėlio“ vadovė, baigusi lietuvių etnologijos ir folkloristikos studijas Vytauto Didžiojo universitete, etnomuzikologijos studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.
Rasa Balčiūnienė – ilgametė folkloro ansamblių narė, muzikos užsiėmimų vaikams vadovė, Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro meno vadovė.
 
Nemokami užsiėmimai vyks jaukiame bibliotekos kiemelyje, o esant blogam orui – bibliotekoje.
 
Dalyviai bus registruojami užsiėmimo metu.
 
Daugiau informacijos tel. (8 37) 22 04 61.
 
Projektą „Atviros kūrybinės dirbtuvės „Etnosodas“ 2“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba.
 
Projekto partneriai:
„Kadujo“
Lietuvos tautodailininkų sąjungos Kauno bendrija
„Veiklios Mamos“

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2023-02-01