Kultūros pasas

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka vykdo tris Kultūros paso programas: „Teatrą kuria vaikai“, „Ekodirbtuvės“ ir „Šviesos paveikslai“. 

Nuotolinė kultūros paso edukacija
Teatrą kuria vaikai

Susitikimo metu dalyviai, vadovaujami edukatorės, smagiai ir kūrybiškai pažvelgs į lietuvių tautosaką, susipažins su teatro istorija bei spektaklio statymo principais, įgis tam reikalingų įgūdžių. Kiekvienas pagal savo gebėjimus ir norus galės pasirinkti jam artimiausią veiklą, kurią išbandys praktiškai. Prieš atvykstant moksleivių grupė kviečiama atlikti tam skirtą namų darbą – perskaityti pasirinktą lietuvių liaudies kūrinį – pasaką „Eglė žalčių karalienė“ arba pasaką „Mergelė uogelė“.

Paslauga teikiama Microsoft TEAMS platformoje
Skirta 3–4 klasėms
Daugiau informacijos: el. p. panemune@kaunas.mvb.lt, tel. (8 37) 34 62 98

Užsiregistruoti galite čia

 

Kultūros paso edukacija
Ekodirbtuvės

Užsiėmimo metu dalyviai supažindinami su neatsakingo vartojimo pasekmėmis gamtai ir žmonijai bei skatinami aktyviai įsitraukti į aplinkosaugos problemų sprendimą. Moksleiviai praktiškai išbandys antrinių žaliavų rūšiavimą ir susipažins su pasauline perdirbto meno („Recycled Art“) praktika. Kūrybinėse dirbtuvėse kartu ieškosime senų daiktų pritaikymo sprendimų ir gaminsime pageidaujamą suvenyrą iš savo atsineštų arba pateiktų antrinių žaliavų (skardinių, popieriaus gaminių, tekstilės ir kt.).

Paslauga teikiama Vaikų literatūros skyriuje, V. Krėvės pr. 97A
Skirta 3–4 klasėms
Daugiau informacijos: el. p. vaikaipit@kaunas.mvb.lt, tel. (8 37) 31 32 18

Užsiregistruoti galite čia

 

Kultūros paso edukacija
Šviesos paveikslai

Kviečiame pasinerti į užburiantį meninės fotografijos pasaulį ir sukurti savo pirmąjį šviesos paveikslą. Ar kada susimąstėte kaip galima tapyti šviesa ir tai užfiksuoti fotografijose? Užsiėmimų metu galėsite visa tai sužinoti ir patys išmėginti nepaprastai įdomią tapymo šviesa techniką. Susipažinsite su įvairiais šviesos šaltiniais: nuo paprastų šviesos diodų iki lazerių. Sužinosite kaip patiems pasigaminti išskirtinį ir įdomų šviesos šaltinį. Pradėdami nuo nesudėtingų veiksmų įsitrauksite į idėjų ir eksperimentų kupiną praktinį procesą. Atskleisdami savo kūrybiškumą fotografijose galėsite išgauti unikalius šviesos raštus ir tapybiškus akcentus.

Paslauga teikiama Parko padalinyje, P. Lukšio g. 60
Skirta 5–8 klasėms
Daugiau informacijos: el.p. parko@kaunas.mvb.lt, tel. (8 37) 31 41 08

Užsiregistruoti galite čia

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2022-01-19