Duomenų bazės

Prenumeruojamos duomenų bazės

  • Infolex – teisinės informacijos duomenų bazė. Prisijungti galite Vartotojų aptarnavimo skyriuje, Aleksoto, „Berželio“, Parko, Šančių, Šilainių padaliniuose. 
  • EBSCO Publishing duomenų bazėje galite rasti įvairias mokslo sritis apimančius viso teksto mokslinius žurnalus. Nuotolinį prisijungimą prie EBSCO duomenų bazės galite gauti parašę el. paštu bibliografija@kaunas.mvb.lt
  • Skaitmeninė „Vyturio“ leidyklos biblioteka. Joje yra apie 400 svarbiausių el. knygų mokyklai ir laisvalaikiui, suskirstytų pagal klases, amžiaus grupes, įvairių žmonių mintys ir atsiliepimai apie literatūrą. Prisijungimų skaičius ribotas, jie skirti tik registruotiems bibliotekos vartotojams. Dėl prisijungimo rašykite el. paštu simona.dirmiene@kaunas.mvb.lt (būtina nurodyti savo skaitytojo pažymėjimo numerį). 
  •  DELFI Plius – didžiausia mokamo turinio platforma Lietuvoje, suteikianti galimybę skaityti profesionalių publicistų, gabių naujokų ir solidžių užsienio leidinių turinį lietuvių kalba, pasiekti niekur kitus nepublikuojamą turinį ir naudotis „Delfi Plius“ aplinka be reklamos. Prisijungti galite visuose bibliotekos skyriuose bei padaliniuose. Dėl prisijungimo kviečiame kreiptis į bibliotekininką.

Laisvai prieinamos duomenų bazės

Kontaktai pasiteirauti:
El. p. aptarnavimoskyrius@kaunas.mvb.lt

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2023-10-03