Knygomatai

Lampėdžiuose (Romuvos g. 48) ir Romainiuose (Chodkevičių g. 6) įrengti Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos knygomatai leidžia knygas atsiimti ir grąžinti bet kuriuo paros metu visomis savaitės dienomis.

Knygomatai veikia paštomatų principu: užsisakius knygas ir pasirinkus norimą knygomatą, reikia sulaukti SMS žinutės su atsiėmimo kodu.

Šalia knygomatų įrengtos knygų grąžinimo dėžės, į kurias leidinius galima grąžinti bet kuriuo skaitytojams patogiu metu. 

Knygomatais gali naudotis visi registruoti bibliotekos skaitytojai. Bibliotekoje dar neužsiregistravę, gali lengvai tai padaryti portale ibiblioteka.lt.

Knygų užsakymo instrukcija:

  1. Prisijungti prie katalogo ibiblioteka.lt naudojant savo paskyrą.
  2. Norimą pasiskolinti leidinį užsakyti iš bibliotekos Šilainių arba „Šaltinio“ padalinių. Dėmesio! Šilainių padalinyje užsakytos knygos bus pristatytos į Romainių knygomatą, adresu: Chodkevičių g. 6. „Šaltinio“ padalinyje užsakytos knygos bus pristatytos į Lampėdžių knygomatą, adresu: Romuvos g. 48.
  3. Išsirinkus leidinį spausti „Užsakyti“ arba „Rezervuoti“, o atsiėmimo vietą pasirinkti „Į knygomatą“.
  4. Gavus SMS žinutę, leidinį atsiimti per 72 val.
  5. Atvykus prie knygomato, suvesti SMS žinutėje gautą kodą.
  6. Neatsiėmus leidinio per 72 val., jis grąžinamas atgal į biblioteką.
  7. Jei nepavyktų atsiimti leidinio, informacija teikiama telefonu (8 37) 23 88 40 bibliotekos darbo metu: I–V– 9–19, VI – 9–15.

Norintys gauti informaciją, kaip užsisakyti knygas portale ibiblioteka.lt ar konsultacijas, kaip naudotis kitomis bibliotekos elektroninėmis paslaugomis, kviečiami registruotis telefonu (8 37) 20 64 14.

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2022-08-09