2022-01-24,      Aleksotas

Susitikimas su rašytojomis Asta Jolanta Miškinyte ir Jolanta Vilkevičiūte

Vasario 18 d. 17 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Aleksoto padalinyje, Veiverių g. 43, vyks susitikimas su rašytojomis Asta Jolanta Miškinyte ir Jolanta Vilkevičiūte. Vakaro viešnios kalbės apie knygas, kūrybą, ir ateities planus. 

Pirmieji vilnietės rašytojos Astos Jolantos Miškinytės eilėraščiai buvo išspausdinti žurnale „Jaunimo gretos“ ir laimėta premija už geriausią metų debiutą. O radijo pjesė „Mama, aš tave myliu“ Lietuvos radijo pjesių konkurse laimėjo trečią premiją. 2020 m. pasirodė pirmieji rašytojos romanai: „Bitlas, Ana Orka ir aš“, „Kasios K. asmeninis gyvenimas“, trečia knyga „Ir tada jie išplaukė“ taip pat baigta, o ketvirtoji, pradėta prieš gerus metus, jau įgijusi gal 34 puslapių pavidalą, pasak autorės, bus geras trileris su dramatiškos meilės elementais…

Rašytoja Jolanta Vilkevičiūtė yra kaunietė, baigusi teisės studijas jau daugiau kaip du dešimtmečius dėsto teisę VDU Žemės ūkio akademijoje ir Vilniaus universiteto Kauno fakultete ir rašo detektyvus.

„Nežinau kodėl, bet man labai patinka detektyvo žanras. Gal todėl, kad visada gėris nugali blogį? O gal todėl, kad skaitant yra galimybė lenktyniauti  su autoriumi kas greičiau atskleis nusikaltimą? Detektyvo rašymas reikalauja didelio kruopštumo ir atidumo – turi surankioti ir surikiuoti visas siužetines linijas, herojus, pagrįsti jų veiksmus, išlaikyti įtampą iki pat romano galo. Tai sunkus ir įtemptas darbas“, – sako rašytoja.

Daugiau informacijos ir registracija telefonu (8 37) 29 57 77 arba el. paštu aleksotaspit@kaunas.mvb.lt.

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2022-08-13