2022-02-01,      Naujienos

Susitikimas su keliautoju Andriumi Andrulevičiumi

Kviečiame į susitikimą su keliautoju, tinklaraščio „Kalnais ir miškais“ autoriumi Andriumi Andrulevičiumi. Renginys vyks vasario 11 d. 17.30 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Dainavos padalinyje, Savanorių pr. 377-13. Susitikimo metu bus rodomas dokumentinis filmas apie alpinisto ir jo žygio draugų keliones kalnuose.
 
Į renginį kviečiame registruotis telefonu (8 37) 41 11 85 arba el. paštu dainavapit@kaunas.mvb.lt.
 
Žygiuose nuo nesudėtingų pasivaikščiojimų kalnų takeliais iki viršūnių šturmų bei siaučiančių pūgų į veidą išvaikščioti Italijos ir Šveicarijos kalnai, su bendražygiais ne po vieną kartą pasiektos keturių Europos valstybių aukščiausių kalnų viršūnės: Lenkijos Rysy, Austrijos Grossglockner, Slovėnijos Triglav, Vokietijos Zugspitze.
 
Keliautojas sako, kad „kiekviena akimirka, kiekvienas akmuo, kojos ar rankos padėjimas čia labai svarbus, jis gali kainuoti gyvybę. Būtent čia mokausi priimti lėtus, atsakingus, gerai pasvertus sprendimus, pastebėti dabartį. Kad pasotintum laimės ir pilnatvės jausmą, žemėje tiek daug visko reikia. O kalnuose visa tavo laimė ir pilnatvė yra kuprinė su sausais drabužiais, šiltomis kojinėmis ir draugas šalia. Kalnuose perskaičiuojamos vertybės.“
 
Bibliotekoje iki vasario 25 d. taip pat veikia ir A. Andrulevičiaus fotografijų paroda „Trys metai kalnų“.
 
Viso renginio metu būtina dėvėti respiratorius.

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2023-02-06