Pasirinkite savo biblioteką

Romualdo Požerskio fotografijų paroda „Beprotiškos vestuvės Nevados dykumoje“

Gegužės 7 d. 18 val. Jaunimo, meno ir muzikos skyriuje, A. Mapu 18,  vyks Romualdo Požerskio fotografijų parodos „Beprotiškos vestuvės Nevados dykumoje“ atidarymas. Naujoje autoriaus fotografijų serijoje įamžintos poros, žiedus sumainiusios grandiozinio meninio projekto „Degantis žmogus“ metu, kai ribos tarp meno ir gyvenimo visiškai ištirpsta. Paroda veiks iki gegužės 31 d. 

„Degantis žmogus“ yra žinomas kaip unikaliausias masinis alternatyvaus meno reiškinys pasaulyje. Tai industrinės pasąmonės, postmodernios technokultūros, archajiškos, mitologijos ir ugnies kulto kratinys, kasmet kviečiantis savęs atsivėrimui, išraiškai, transformacijai, nuostabai. Antropologai, sociologai, menotyrininkai iki šiol tebeanalizuoja šį renginį – jis toks daugialypis, unikalus ir nuolat kintantis, kad jį sudėtinga objektyviai apibrėžti. Praleidę ten savaitę vis vien liktumėte nieko nesupratę. Logiškai ten viskas yra nesąmonė. Niekada daugiau nepavyktų prisigalvoti tokių kvailysčių ir situacijų, kurios nutinka karštoje, dulkėtoje dykumoje. Tai keistas alternatyvus pasaulis, kurio gyventojai ateiviai iš tolimos galaktikos.

Festivalio metu palapinėse, kurias aplanko vienas už kitą keistesni festivalio dalyviai, nuolatos vyksta įvairūs projektai. Vienose atsidaro barai, kitose kuriamas menas. Visi išmoningi, laisvi, pozityviai nusiteikę, su įmantriausiais kostiumais ar makiažais. Dykumoje, kylant saulei ar jei nusileidus, persirengę jaunieji ir jų svečiai prisiekia vienas kitam amžiną meilę.

Tel. (8 37) 22 04 61. 

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2020-02-22