Pasirinkite savo biblioteką
2018-05-24,      Naujienos

Paplūdimio biblioteka kauniečius pasitinka atsinaujinusi

Praėjusią vasarą biblioteka pristatė naujovę – paplūdimio biblioteką prie Lampėdžių karjero. Šiemet turime gerų naujienų – paplūdimio biblioteka poilsiautojus vasarą džiugina ne tik šeštadieniais, bet ir darbo dienomis. Taip pat skaitykla su knygomis ir žurnalais įsikūrė ne tik prie Lampėdžio, tačiau ir Panemunės paplūdimyje. Paplūdimiuose įrengtose specialiose lentynose poilsiautojai gali rasti knygų ir žurnalų.

Prie Lampėdžių karjero esančio „Sunny Beach Lounge Bar“ terasoje skaitykla esant geram orui veikia visomis dienomis, išskyrus sekmadienį, nuo 11 iki 18 val. Savaitgaliais planuojami ir renginiai – poilsiautojai galės ne tik skaityti knygas ir žurnalus, tačiau ir žaisti stalo bei lauko žaidimus, išmėginti virtualios realybės akinius. Šios pramogos bus organizuojamos priklausomai nuo oro. Tikslesnė informacija apie renginius bus paskelbta bibliotekos Facebook paskyroje.

Naujovė šiemet – vasaros skaitykla Panemunės paplūdimyje. Ji įkurta bendradarbiaujant su Panemunės šašlykine. Joje įrengtoje lentynoje šašlykinės darbo metu taip pat galima rasti knygų ir žurnalų, kuriuos kauniečiai galės skaityti leisdami laiką paplūdimyje. Esant blogam orui knygų ir žurnalų lentyną galima rasti Panemunės šašlykinės viduje.

Paplūdimio bibliotekose perskaitytas knygas ir žurnalus žmonės raginami grąžinti, tačiau knygas galima ir mainyti – patikusią knygą galima pasiimti namo vietoje jos lentynoje palikus kitą.

IMG_8684

IMG_8702

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

el. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2019-01-13