2020-10-06,      Naujienos

Ekskursija „Žydų kultūros paveldo lobiai“ | Istorijų festivalis

Kauno mieste slypi daugybė žydų kultūros paveldo lobių, o šios tautos indėlis į Lietuvos ir mūsų miesto istoriją – didžiulis. Deja, šiandien Kauno žydų kultūrą – gubernijos centro ir Laikinosios sostinės gyvenimo dalį – mini tik išlikę pastatai.

Iš naujo pažinti mieste išlikusius žydų kultūros paveldo objektus kviečia interaktyvus Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos sukurtas Žydų kultūros paveldo Kaune žemėlapis. Istorijų festivalio metu kviečiame žemėlapio maršrutais pasivaikščioti gyvai kartu su gide, Kauno architektūros istorijos tyrinėtoja dr. Marija Oniščik.

Ekskursija „Žydų kultūros paveldo lobiai“ vyks spalio 10 d., šeštadienį, 12 val.

Dalyvavimas nemokamas, būtina registracija el. paštu renginiai@kaunas.mvb.lt. Ekskursijos starto vietą sužinosite užsiregistravę.

Renginys – „Kaunas 2022“ organizuojamo Istorijų festivalio dalis. 

Istorijų festivalis yra vienas iš didžiųjų Kaunas 2022 programos „Atminties biuras“ renginių, kuriuo siekiama priminti daugiatautę Kauno ir jo apylinkių atmintį, stiprinti dialogą tarp skirtingų bendruomenių, skatinti pasididžiavimą vieta, kurioje gyvename, o kartu – kalbėti šiuolaikiniam europiečiui aktualiomis temomis.

Festivalis vyks spalio 8–11 d., jo tema šiemet – „Pertrauktas gyvenimas“. Daugiau informacijos ir festivalio programa: istorijufestivalis.eu.

Renginio metu būtina dėvėti apsaugines veido kaukes.

Renginys fotografuojamas.

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2022-11-30