Pasirinkite savo biblioteką
2019-07-30,      Naujienos

Aušros Juodvalkės fotografijos darbų paroda „Atgimimas“

Kviečiame į Aušros Juodvalkės fotografijos darbų parodos „Atgimimas“ atidarymą, kuris vyks rugpjūčio 1 d. 18 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinyje, Baltų pr. 81. Paroda veiks iki rugpjūčio 31 d.

Autorė apie parodą: „Tai mano pirmoji fotografijos darbų paroda, kurios viziją turėjau nuo pat pirmųjų savo foto paveikslų sukūrimo. Tai turėjo būti vidinių kovų, perversmų ir prisikėlimo naujam gyvenimui tema. Ilgai brandinau šią idėją. Lengva buvo tik duoti šiam „naujagimiui“ vardą, nes daugelis mano darbų ir siejasi su ATGIMIMU.

Man „Atgimimas“ visada buvo labai asmeniška dvasinė kelionė. Esu išgyvenusi daug tamsių laikotarpių savo gyvenime, tačiau su Aukštesnės Jėgos pagalba ieškodavau šviesos tunelio gale ir ji kaskart mane prikeldavo naujam gyvenimo tarpsniui, suteikdavo vilties ir džiaugsmo, kad gali būti kitaip, kad mąstymas gali keistis, gyvenimo būdas iš paskos. Savo išgyvenimus bandžiau fiksuoti nuotraukose, tačiau fantazija norėjo parodyti plačiau – tai, ko nemato akys, bet jaučia širdis, todėl šios nuotraukos po „mygtuko paspaudimo“ dar „liestos“ ir „čiūčiuotos“ daug valandų, kad taptų tuo, kuo yra.

Kviečiu stabtelti prie kiekvieno paveikslo ir atrasti jo prasmę sau.“

Daugiau informacijos tel. (8 37) 23 88 40. 

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2020-05-28