Pasirinkite savo biblioteką
2019-02-04,      Naujienos

Žaisloteka išrinkta įsimintiniausia 2018 m. Kauno kultūros iniciatyva

Kauno menininkų namai šiemet pirmą kartą organizavo „Įsimintiniausios Kauno miesto kultūros iniciatyvos“ rinkimus. Šiai nominacijai pasiūlymus galėjo teikti tiek profesionalai, tiek publika. Sulaukta plataus pasiūlymų spektro, iš kurio atrinkus 28 kandidatus, buvo paskelbtas viešas balsavimas. Po jo įsimintiniausia 2018 m. kultūros iniciatyva išrinkta Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Žaisloteka.

Žaisloteka – tai pirmoji Kaune žaislų biblioteka. Ji suteikia galimybę išmėginti naujus žaislus ir stalo žaidimus jų neperkant. Žaislais arba stalo žaidimais galima naudotis bibliotekoje arba skolintis juos į namus dviejų savaičių laikotarpiui. Žaislotekoje veikia ir žaislų mainykla, į kurią atnešus panaudotą, tačiau geros kokybės žaislą, iš mainyklos galima nemokamai pasiimti kitą patikusį žaislą. Daugiau informacijos apie Žaisloteką čia

Tuo pačiu metu vyko jau 21-ąjį kartą Kauno menininkų namų organizuojami „Įsimintiniausio Kauno miesto menininko“ rinkimai. Jų laureate tapo tapytoja Audronė Petrašiūnaitė. 

Daugiau informacijos apie rinkimus ir jų rezultatus čia

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2019-11-15