Pasirinkite savo biblioteką
2020-02-06,      Naujienos

Vytauto Kandroto fotografijų paroda „Vakaro valanda“

Vasario 6–kovo 3 d. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir muzikos skyriuje, A. Mapu g. 18, veiks Vytauto Kandroto fotografijų paroda „Vakaro valanda“. Parodoje eksponuojamos nuotraukos atskleidžia trapų vakaro grožį, kai temstant miestų įsijungia apšvietimas. Fotografai šias akimirkas vadina „žydraja valanda“, tačiau jos trunka kur kas trumpiau – paprastai laiko pakanka vos vienam objektui įamžinti. Fotografuota „šviesų mieste“ – Paryžiuje, o taip pat Lijone, Tulūzoje, Montpelje, Monblano Šamoni ir kitose Prancūzijos vietose.

Vytautas Kandrotas (gim. 1975 m.) yra fotografas ir rašytojas, Lietuvoje žinomas savo pažintinėmis knygomis, fotoalbumais apie Lietuvą, knygomis vaikams, o ypatingai – bestseleriu tapusiu kelionių vadovu „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“. Autoriaus pavardė įrašyta daugiau nei 100 pažintinių knygų metrikoje, už ilgamečius nuopelnus Lietuvos turizmui 2018 metais Vytautas apdovanotas „Turizmo kryžiumi“.  

Nuo 1999 metų Vytautas keliauja ir po Prancūziją, kasmet aplankydamas vis kitą šalies miestą ar regioną. 2019 metų rudenį Vytautas išleido pažintinę knygą „Pažink Prancūziją“. Šioje knygoje autorius atskleidžia įdomius faktus apie Prancūziją, rekomenduoja turiningus maršrutus iš gausių savo kelionių, dalijasi nuotykiais ir įspūdžiais, patirtais Prancūzijoje, ir kviečia skaitytojus patyrinėti šalį patiems.

Knygos „Pažink Prancūziją“ pristatymas bibliotekoje vyks kovo 3 d. 18 val. 

Daugiau informacijos tel. (8 37) 22 04 61. 

 

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2020-09-25