Pasirinkite savo biblioteką

„Vitebsko“ padalinys

„Vitebsko“ bibliotekoje nuo 2016 m. kovo 1 d. iki birželio 28 d. vyko neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimai. Vaikų būrelis „Alchemikai“ dirbo vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos NVŠ programa „Knygos pasaulis mano piešiniuose“.

Užsiėmimai, skirti 10–14 m. vaikams, vyko kiekvieną antradienį 15.00–16.45 val., 8 val. per mėnesį. Būrelį lankė 7 mokiniai. Kartais veiklose dalyvaudavo ir daugiau vaikų – nuo 9 iki 11.

Nors veiklų metu buvo susikoncentruota į skaitymą ir piešimą, tačiau užsiėmimai buvo labai įvairūs: vaikai garsiai vaidmenimis skaitė knygas, analizavo kūrinius, juos aptarė, kalbėjosi, diskutavo, pristatė savo mėgstamas knygas, aptarė ką reiškia pasakos jų gyvenime, patys kūrė savo pasakų knygas, daug piešė. Taip pat sprendė užduotis savęs pažinimui, darė koliažus apie vaiko ir paauglio pasaulį, projektavo namą ir jį maketavo, ruošė galvosūkius ir užduotis, skirtas proto lavinimui, rengė parodas bei dalyvavo keliuose renginiuose, šventėse, žiūrėjo filmų ištraukas, skelbė gerumo akciją ir ją įgyvendino, žaidė loginius, stalo bei judriuosius lauko žaidimus. Domėjosi ne tik naminių gyvūnų džiaugmais ir pavojais, bet ir sveika gyvensena.

nvš-vitebskas

Save

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2019-09-13