2021-03-25,      Naujienos

Virtualus renginys „Tarp gilių vandenų ir dūžtančių formų: minint 100-ąsias poeto Vytauto Mačernio gimimo metines“

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka kviečia į virtualų susitikimą „Tarp gilių vandenų ir dūžtančių formų: minint 100-ąsias poeto Vytauto Mačernio gimimo metines“, kuris vyks balandžio 7 d. 18 val. bibliotekos „Facebook“ puslapyje.
 
Birželio 5-ąją bus minimasis 100-asis Vytauto Mačernio gimtadienis. Vytautas Mačernis – rašytojas, kurio eilės neturi amžiaus. Jas skaito, mėgsta, cituoja vyresni, brandūs skaitytojai, bet mėgstamas jis ir jaunųjų. Ne mažiau įsimintina ir tragiška jo skaičiais trumpo, tačiau patirtimis ir darbais turtingo gyvenimo istorija: parašyta per 200 eilėraščių, išgyventi spalvingi studijų metai, neįvykusios vestuvės su mylimąja, atsitiktinio sviedinio skeveldra, tąkart buvusi lemtinga.
 
Apie V. Mačernio gyvenimą ir kūrybą su rašytoja, knygos „Dūžtančios formos. Romanas apie Vytautą Mačernį“ autore Aldona Ruseckaite kalbėsis istorikė, literatūros tyrinėtoja Silvija Stankevičiūtė. Vakaro viešnios diskutuos apie knygos rašymo įkvėpimo šaltinius, autorės siekius, kūrybinio proceso ypatumus, V. Mačernio asmenybę ir jo vaidmenį lietuvių literatūros, kultūros istorijoje bei daugelį kitų temų.
 
Renginys skirtas Vytauto Mačernio metams.

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2021-04-17