Pasirinkite savo biblioteką
2021-01-06,      Naujienos

Virtuali ekskursija „Tibro upės vingiais“

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka ir italų kalbos mokykla „Accademia Italiana“ sausio 19 d. 19 val. kviečia virtualiai pakeliauti po Romą ir šįkart susipažinti su įvairiais įdomiais objektais, kurie išsidėstę ties Romos centrą kertančia Tibro upe.

Virtualios ekskursijos metu aplankysite išlikusias Antikinės Romos šventyklas, įsitikinsite, ar tikrai kanda Bocca della verità (it. – Teisybės burna), užsuksite į buvusio Romos žydų geto teritoriją ir sužinosite koks yra populiariausias žydiškos-romietiškos virtuvės patiekalas. Maršrute taip pat laukia viena gražiausių Romos bažnyčių – Chiesa del Gesù (it. – Šv. Jėzaus vardo bažnyčia), kurią su Lietuva sieja ne vienas įdomus faktas, Romos kačių šventykla ir daug kitų įdomybių.

Savo pasakojimais po Romą jus lydės „Accademia Italiana“ įkūrėjas Simonas Jurkevičius, kuris dirbo gidu Romoje daugiau negu dešimt metų. Jis taip pat yra parašęs knygas „Sava Roma“, „Amor Roma – italų kalbos gidas“ bei „Amor Roma – Amžinojo miesto gidas“, kurias galite rasti bibliotekoje.

Ekskursija vyks per „Skype“, prisijungimo nuoroda prieš ekskursiją bus paskelbta renginio diskusijoje.

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2021-01-22