Pasirinkite savo biblioteką
2020-01-09,      Naujienos

Tyrimas atskleidė, kad dauguma lankytojų patenkinti bibliotekos teikiamų paslaugų kokybe

Siekdama įvertinti skaitytojų pasitenkinimą teikiamomis paslaugomis, Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka, kaip ir kasmet, vykdė lankytojų apklausą. Ji parodė, kad dauguma bibliotekos lankytojų yra patenkinti teikiamomis paslaugomis, patys lankysis bibliotekoje ateityje ir rekomenduotų apsilankyti kitiems.

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos vartotojų pasitenkinimo teikiamomis paslaugomis tyrimas buvo vykdomas 2019 m. lapkričio–gruodžio mėn., vadovaujantis LR Kultūros ministerijos rekomenduojama kultūros įstaigų vartotojų pasitenkinimo teikiamomis paslaugomis tyrimo metodika. Tyrime dalyvavo ir popierinę arbą internetinę anketą užpildė 359 bibliotekos lankytojai.

Didžioji dalis respondentų (65 proc.) – moterys. Pagal amžių respondentai pasiskirstė įvairiai, ryškiausias grupes sudarė 40–49 ir 60–69 m. vartotojai. Dauguma respondentų turi aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą. Didžioji dalis respondentų gyvena Kauno mieste, tad galima teigti, jog biblioteka atlieka savo pagrindinę funkciją – aptarnauja vietos bendruomenę.

Analizuojant tyrimo duomenis matyti, kad lankytojai labiausiai patenkinti atnaujintomis bibliotekos erdvėmis, aukšta aptarnavimo kokybe ir tradicinėmis bibliotekos paslaugomis. Didžioji dalis patenkinti ir bibliotekininkų konsultacijomis bei pagalba ieškant reikiamos informacijos. 

Atlikus tyrimą matyti, kad pagrindiniais iššūkiais išlieka kai kurių bibliotekos padalinių pasiekiamumas ir ilgos eilės prie populiariausių knygų.

Tyrimo rezultatai atskleidė, kad 92 proc. respondentų yra patenkinti bibliotekos teikiamomis paslaugomis, o apsilankyti kitiems rekomenduotų net 98 proc. respondentų. Absoliuti dauguma – 99 proc. apklaustųjų ketina bibliotekoje lankytis ir ateityje.

Visą tyrimo ataskaitą galite rasti ČIA.

 

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2020-05-29