2022-04-28,      Naujienos

Europos dienai skirtas renginys „Tvari mada: lėčiau, atsakingai, ilgam“

Europos dieną šiemet kviečiame minėti kalbant apie tvarią madą ir dalyvaujant drabužių bei aksesuarų mainytuvėse. Gegužės 7 d. Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje, Laisvės al. 57, vyks renginys „Tvari mada: lėčiau, atsakingai, ilgam“.
 
Renginio dalyviai kviečiami mainytuvėms su „TEXTALE“ stiliaus komanda. O taip pat – pasikalbėti apie tvarią madą, atsakingus pasirinkimus spintos atnaujinimui, lavinti praktinius garderobo formavimo įgūdžius, konsultuotis su stiliaus profesionalais ir eksperimentuoti su deriniais, kad kuo daugiau spintose primirštų puošmenų grįžtų vartojimui – vėl stebinti ir džiuginti!
 
Renginio programa:
11–12 val. Renginio dalyvių registracija, atsineštų daiktų paruošimas mainams.
12–13 val. „TEXTALE“ stiliaus komandos paskaita „Tvari mada: lėčiau, atsakingai, ilgam“.
13–14 val. MAINYTUVĖS su praktinėmis stilistų konsultacijomis, individualia pagalba derinių kūrimui, patarimais pačiais įvairiausiais dominančiais stiliaus klausimais.
 
Mainytuvių taikinyje – moteriški ir vyriški šiltojo sezono drabužiai, avalynė, galanterija, papuošalai (bižuterija) ir aksesuarai. Laukiami pavasario ir vasaros sezono aprangos elementai. Tikimės kuo margesnės dydžių, spalvų, medžiagų ir formų įvairovės! Daiktus bus galima mainyti, pirkti, parduoti arba dovanoti. Bendras mainams atsineštų daiktų skaičius – iki 10 vnt. Drabužius nešamės su pakabomis. Visomis kitomis priemonėmis pasirūpins organizatoriai. Antro šanso tądien nesulaukusius daiktus vėliau bus galima nukreipti tęsti kelionę „TEXTALE“.
Lai daiktai keliauja iš rankų į rankas!
„TEXTALE“ – žiedinė mados platforma, kviečianti pirkti, parduoti, dovanoti, taisyti, atnaujinti ir perdaryti dėvėtus drabužius, tęsiant jų istorijas. Daugiau apie TEXTALE – www.textale.lt.
 
Renginyje vyresniems kaip 6 m. lankytojams rekomenduojama dėvėti medicinines veido kaukes arba respiratorius.
 
Renginys fotografuojamas.

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2022-06-30