Pasirinkite savo biblioteką
2019-12-04,      Naujienos

Susitikimas su Zita Kelmickaite ir Selemonu Paltanavičiumi

Kviečiame į susitikimą su LRT projekto „Nacionalinė ekspedicija“ dalyviais Zita Kelmickaite ir Selemonu Paltanavičiumi, kuris vyks gruodžio 10 d. 18 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Girstupio padalinyje, Kovo 11-osios g. 24. Ekspedicijos dalyviai pasidalins kelionių Lietuvoje, Lenkijoje ir Ukrainoje istorijomis, kurios nugulė Nacionalinės ekspedicijos knygų serijose.

Prieš daugiau nei metus skaitytojams buvo pristatyta pirmoji nacionalinės ekspedicijos knyga „Nemunu per Lietuvą“. 2017 m. šis leidinys tapo perkamiausia pažintine knyga Lietuvoje.

Knyga „Vysla per Lenkiją“ – jau antroji knygų serijos „Nacionalinė ekspedicija“ dalis. Didelio populiarumo sulaukęs LRT projektas „Nacionalinė ekspedicija“ dar kartą atveria nepažintus Lietuvos istorijos klodus. Šį kartą atradimų maršrutas driekiasi jau ne Lietuvos, o Lenkijos teritorija, ir jo ašimi tampa ilgiausia Lenkijos upė – Vysla.

Knyga „Dniepru per Ukrainą“ – trečioji knygų serijos „Nacionalinė ekspedicija“ dalis, parengta pagal didelio populiarumo sulaukusį LRT projektą „Nacionalinė ekspedicija“. Šį kartą atradimų maršrutas driekiasi Ukrainos teritorija, didžiausia Ukrainos upe – Dniepru.

Projekto „Nacionalinė ekspedicija“ knygų sudarytojas ir autorius – visų ekspedicijų dalyvis Selemonas Paltanavičius – gerai žinomas rašytojas, gamtininkas.

Zita Kelmickaitė – etnomuzikologė, televizijos, radijo laidų ir renginių vedėja, dviejų ekspedicijų Lietuvoje ir ekspedicijos Lenkijoje dalyvė pristatys savo įspūdžius keliaujant su Nacionalinė ekspedicija.

Renginio metu turėsite galimybę įsigyti Nacionalinės ekspedicijos knygas už mažesnes leidyklos „Terra Publica“ kainas ir gauti dalyvių autografus.

Renginys nemokamas.

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2020-08-06