Susitikimas su trimis poetėmis

Kviečiame į susitikimą su trimis poetėmis, Rašytojų sąjungos (anksčiau leidyklos „Vaga“) konkursų „Pirmoji knyga“ nugalėtojomis Tautvyda Marcinkevičiūte, Vitalija Pilipauskaite-Butkiene ir Greta Ambrazaite, kuris vyks lapkričio 22 d. 18 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Z. Kuzmickio padalinyje, Raseinių g. 26. Tel. (8 37) 22 56 47. 


Tautvydos Marcinkevičiūtės pirmoji knyga buvo išleista 1984 metais (eilėraščių rinkinys „Gyvybės graužatis“). Dabar poetė yra žinoma, išleidusi daug knygų, jos kūryba nuolat publikuojama kultūrinėje spaudoje, almanachuose, skaitoma poetiniuose renginiuose.

Vitalijos Pilipauskaitės-Butkienės „Kvėpuoju“ laimėjo konkursą ne taip ir seniai – 2015, tačiau išskirtine tapo ne tik dėl drąsios, nepatogios kūrybos, bet dėl knygos viršelio dizaino, pakeitusio daug metų ėjusios serijos formą. Šiuo metu Vitalija dirba leidykloje, yra dula, mama ir rašo poeziją.

O Greta Ambrazaitė – šių metų PK nugalėtoja, kurios eilėraščių rinkinys „Trapūs daiktai“ buvo apdovanotas „Jaunojo jotvingio“ premija ir išrinkta tarp penkių geriausių poezijos knygų „Metų knygos 2018“ rinkimuose. 

Su poetėmis kalbėsime apie PK konkursą – ką jis davė, ar daug pakeitė gyvenime, kaip keitėsi ar keičiasi konkursas ir poezija (o jų pačių poezija?) ir ar apskritai tokie konkursai yra reikalingi. Autorės skaitys savo kūrybą.

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2021-05-05