2021-04-30,      Naujienos

Susitikimas su knygos „LAGOM“ autore Niki Brantmark

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka ir Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje kviečia į virtualų susitikimą su švedų tinklaraštininke, knygos „LAGOM: švedų harmoningo ir laimingo gyvenimo menas“ autore Niki Brantmark. Skandinavijos dienoms skirtas renginys vyks gegužės 10 d. 18 val. bibliotekos Facebook puslapyje. Pokalbį su knygos autore moderuos Kotryna Žukauskaitė.

Juk būtų nuostabu, jei skubriame ir chaotiškame šiandienos pasaulyje pavyktų sulėtinti tempą ir džiaugtis gyvenimu, kuriame mažiau streso ir įtampos, daugiau laiko mėgstamiems dalykams bei užsiėmimams? Lagom – „nei per daug, nei per mažai“, „pats tas“ – švedų filosofija, reiškianti pusiausvyrą, kuri tinka būtent jums.

Gyvendama Švedijoje, šalyje, kuri pagal „Pasaulio laimės indekso“ vertinimus tvirtai laikosi pirmajame dešimtuke, Niki Brantmark pateikia smagių patarimų ir įvardija didelių pastangų nereikalaujančius veiksmus, kurie į kasdienį gyvenimą įneša subtilių pokyčių, moko rasti laiko tam, kas – svarbiausia, ir tapti laimingesniems.

Renginys vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Kotryna Žukauskaitė – nepriklausoma kuratorė, menotyrininkė, scenos ir tarpdisciplininių menų centro SODAS 2123 steigėjų tarybos narė, iniciatorė ir įveiklinimo etapo direktorė. 58-osios Venecijos bienalės Lietuvos paviljono „Saulė ir jūra: Marina“ prodiuserinės komandos narė. Prekės ženklo „Ta prasme“ vadovė, VšĮ „Akademija“ direktorė, „GoVilnius“ partnerysčių projektų vadovė, dirbanti su Vilniaus 700 m. jubiliejaus programa.

Renginį finansuoja Šiaurės ministrų taryba ir Nordplus. Finansuojama pagal programą „Šiaurės šalių rašytojų vizitai“.

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2021-05-05