Pasirinkite savo biblioteką

Susitikimas su knygos „Gyvenimas audroje“ autoriumi

Kovo 16 d. 18 val. Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Lampėdžių padalinys kviečia į susitikimą su knygos „Gyvenimas audroje“ autoriumi Pauliumi Kovu. Knygos pristatymas vyks Vytauto g. 10 (Lampėdžiai). Knygą bus galima įsigyti.

Dabar dirbantis verslo konsultantu, skaitantis paskaitas knygos autorius, išaugęs Kauno buriuotojų šeimoje, įgijęs jachtos kapitono diplomą P. Kovas parašė įdomią knygą. Ne tam, kad kažkam įrodytų mokąs gerai valdyti ne tiktai per bangas šokinėjančius burlaivius, bet ir plunksną. Jo beletristiniais gebėjimais neabejota ir anksčiau – BTV, LNK, TV3 televizijų kanalams anksčiau vadovavęs P. Kovas sukaupė nemenką kūrybinio darbo patirtį. Gausiai iliustruotoje knygoje atgyja Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmečiui skirtos odisėjos vaizdai, nuotaikos, buriuotojų prisiminimai, susitikimai su užsienio šalyse gyvenančiais lietuviais.

„Kaip nepasiduoti panikai ir stresui? Ko mus moko audros? Koks turėtų būti ne tik kapitonas, o apskritai bet kokios komandos lyderis? Kur prasideda ir baigiasi demokratijos ribos, kaip suvaldyti, sutelkti kūrybingam darbui skirtingų charakterių žmones? Ilgainiui supranti, kad burlaivis primena mažytę valstybėlę arba verslo įmonę: įgula – darbuotojai, o kapitonas – vadovas. Galbūt manųjų jūros pamokų knyga pravers ir tiems, kurie darbuojasi krante“, – vylėsi autorius.

Tai knyga tiems, kurie turi svajonių, ieško įkvėpimo kaip jas pasiekti.

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2020-05-22