Pasirinkite savo biblioteką

Susitikimas „Aš Moteris + Mama = Knyga“

Gegužės 22 d. 11–12 val. Kalniečių padalinyje, Savanorių pr. 226, vyks „Fluxus Labas! Žaliakalnis“ organizuojamas renginys „Aš Moteris + Mama = Knyga“!

Gera, įkvepianti ar priverčianti susimąstyti knyga – tikras lobis. Daugelyje jų galime atrasti ir dalelę savęs! Kiekviena moteris, kiekviena mama per gyvenimą sukaupusį patirtį tarsi knyga, kuri kupina istorijų, žinių ir įvairių emocijų.

Tad kviečiame Žaliakalnio mikrorajone gyvenančias mamas su vaikais į susitikimą, kurio metu kalbėsimės apie šiuo metu skaitomas ar skaitytas knygas. Susitikimo metu susipažinsime iš kokio miesto esame kilę, kokioje Žaliakalnio vietoje gyvename ir ar pažįstame savo mikrorajono istoriją, bendrausime apie tai, ką mėgstame veikti, kokias knygas mėgstame, ką rekomenduotume.

Susipažinus vyks iš rekomenduojamos knygos ištraukos skaitymas ir diskusija. Temos suvestis susijusi su praeities istorija, dabartimi bei ateities vizija sau, bendruomenei ir mikrorajonui, pasitelkiant iš gyvenimo ir iš knygų įgytomis patirtimis.

Registracija el.paštu: dovile.klimaviciene@gmail.com

Organizatorius – Fluxus Labas! Žaliakalnis! (projekto „Kaunas Europos kultūros sostinė 2022“ bendruomenių programa „Fluxus Labas“).

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2020-02-13