Romualdo Požerskio fotografijų paroda „Laura – spinduliuojanti tamsa“

Birželio 7–30 d. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Meno ir muzikos skyriuje, A. Mapu g. 18, veiks Romualdo Požerskio fotografijų paroda „Laura – spinduliuojanti tamsa“. 

Parodoje žymus fotografas eksponuos naujausių savo darbų seriją, pasakojančią apie jaunos moters neregės gyvenimą, jo svarbiausius įvykius ir kasdienybę. Parodoje išvysite penkerių metų fotografo ir jo darbų herojės kūrybinio bendradarbiavimo rezultatus. R. Požerskio fotografijos leis humanistiniu žvilgsniu pažvelgti į Lauros gyvenimą, kuriame žiūrovas nesunkiai atpažins sau artimas patirtis ir kartu stebėsis žmogiškų vertybių išsaugojimu nelengvomis, kartais dramatiškomis aplinkybėmis. Lauros istorija fotografijose virsta metaforiniu pasakojimu apie žmogaus ryžtą, nepaisant nieko, patirti gyvenimo pilnatvę.

Ar naujuose R. Požerskio darbuose gyva Lietuvos fotografijos mokyklos tradicija? Ar juose galima įžvelgti paties autoriaus ryškiausius kūrybos bruožus? Tikriausiai – taip. Serijoje „Laura – spinduliuojanti tamsa“ akivaizdus pagarbus požiūris į žmogų, meilė gyvenimui ir R. Požerskiui būdingas nuoseklus, ilgalaikis pasakojimas apie vieno žmogaus likimą.

Parodą aplankyti kviečiame bibliotekos darbo metu: I–V – 10–19, VI – 10–16.

Parodos pristatymas birželio 9 d. 17 val.

Tel. (8 37) 22 04 61.

 

 

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2023-02-01