Pasirinkite savo biblioteką
2019-07-04,      Naujienos

Renginys vaikams „Palapinė, kelionė ir muzika Žaislotekoje“

Liepos 10 d. 15 val. kviečiame vaikus ir šeimas į renginį „Palapinė, kelionė ir muzika Žaislotekoje“, kuris vyks Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Z. Kuzmickio padalinyje, Raseinių g. 26. Renginio metu Kauno miesto muziejaus Miko ir Kipro Petrauskų skyrius kvies visus į naujai startavusį, linksmą edukacinį žaidimą „Palapinė, kelionė ir muzika“, o Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka – išbandyti Žaislotekos žaislus ir stalo žaidimus. Linksmybės vyks tiek bibliotekos kiemelyje, tiek ir viduje!

Kauno miesto muziejaus sukurto žaidimo metu leisimės į pažintinę kelionę po lietuviškos muzikos pasaulį: žaidimo dalyviai susipažins su svarbiausiomis lietuvių muzikos asmenybėmis, įvykiais ir datomis, lavins savo pastabumą, ieškodami paveikslėlių, pasislėpusių tarp margaspalvių palapinių, ir gros įvairiais muzikos instrumentais. Žaidimas skirtas 1–5 klasių mokiniams, bet puikiai tinka ir visai šeimai.

Žaidimas „Palapinė, kelionė ir muzika“ sukurtas vykdant projektą, kurį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2020-08-03