Ramūno Kazakevičiaus personalinės fotografijų parodos „Mano Šilainiai“ atidarymas

Lapkričio 8 d. 18 val. Šilainių padalinyje, Baltų pr. 81, vyks kauniečio, šilainiškio Ramūno Kazakevičiaus personalinės fotografijų parodos „Mano Šilainiai“ atidarymas. Tel. (8 37) 23 88 40. 

Apie parodos autorių: tai tikras lietuvis, kaunietis, kilęs ir užaugęs Vilijampolėje, o pastaruosius 15 metų gyvenantis Šilainiuose, šaulys. Fotografija pradėjo domėtis seniai, tačiau iki šiol profesionaliai fotografuoti taip ir nepradėjo, nors ir yra pavykę laimėti pripažinimą ne viename fotografijų konkurse. Šią fotografijų kolekciją pradėjo kurti prieš dvejus metus visiškai atsitiktinai, kai po tam tikro laiko suvokė, kad visai netikėtai pavyko pradėti naują fotografijų ciklo tematiką. Darbas truko keletą metų. Dalis šios kolekcijos darbų, kaip atskiros fotografijos yra ne kartą puikavusios ir ant vietos Facebook naujienų portalo „Kalba Šilainiai“ viršelio.

„Fotografija man – tai sustabdytos akimirkos žavesys, kuris visada išlieka žavus ir nepakartojamas, nes tai tik akimirka“, – sako autorius, šioje savo parodoje pristatantis savo klajonių po šį mikrorajoną vaisius – žiemos triukus, užfiksuotus saulės blyksnius, unikalių spalvų dangaus stichiją, sprogstančius augalus, žydinčias žaliąsias pievas bei kitokius čia netikėtus momentus… Paroda veiks iki lapkričio 30 d.

Mano Šilainiai foto paroda

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2022-11-30