Puodynėlių dirbtuvės

Kviečiame į keraminių puodynėlių dirbtuves, kurios vyks rugpjūčio 12 d., ketvirtadienį, 18 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir muzikos skyriaus, A. Mapu g. 18, kiemelyje.
 
Pirmieji dirbiniai iš molio Lietuvoje buvo primityvūs, rankomis lipdyti indai, apdegti ant laužo, kad būtų tvirtesni ir nepralaidūs vandeniui. Priklausomai nuo regiono, laikotarpio, dekoravimo ir lipdymo būdo keramika skirstoma į šukinę, virvelinę, brūkšniuotąją, grublėtąją, lygiąją ir tekstilinę.
Užsiėmimo metu kartu su tautodailininke Inga Samaškiene susipažinsite su archaine keramika, pasirinkta technika gaminsite ir dekoruosite puodynėlę, kurią vėliau galėsite pritaikyti buityje. Bus galima apžiūrėti ir įsigyti tautodailininkės pagamintų keramikos dirbinių.
 
Užsiėmimas skirtas suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų. Dalyvavimas nemokamas. Registracija tel. (8 37) 22 04 61 arba el. paštu jaunimas@kaunas.mvb.lt.
Jei dėl blogo oro užsiėmimą tektų rengti viduje, primename, kad bibliotekoje vyresniems kaip 6 m. lankytojams būtina dėvėti apsauginę veido kaukę.
 
Projektas „Atviros kūrybinės dirbtuvės „Etnosodas“ 2“ – tai jau antrus metus bibliotekoje kuriama atvira ir draugiška erdvė, kurioje laukiami visi, pageidaujantys iš arčiau pažinti lietuvių folklorą ir išbandyti tradicinius amatus, prasmingai ir įdomiai praleisti laiką su visa šeima. Projektas skiriamas Marijos Gimbutienės metams paminėti.
 
Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.
 
Projekto partneriai:
Asociacija „Kadujo“
Lietuvos tautodailininkų sąjungos Kauno bendrija
VšĮ „Veiklų erdvė“

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2022-11-27