2019-08-21,      Projektai

Projektas „Senjorų kūrybiškumo akademija“

Finansuotojas: Lietuvos kultūros taryba
Programa: Kūrybinės bendruomenių iniciatyvos
Metai: 2019 m.
Suma: 2000 eur
Aprašymas:
Projektas skirtas mažinti socialinei vyresnio amžiaus žmonių atskirčiai, gerinti jų gyvenimo kokybę skatinant įsitraukti į visuomenę, užmegzti ir palaikyti naujus ryšius, palaikyti psichinę sveikatą, turiningai leisti laisvalaikį.
Numatoma kūrybiškumo ugdymo programa, kuri pritaikyta specialiai vyresnio amžiaus žmonių interesams. Tai prisiminimų žanro kūrybinio rašymo užsiėmimai. Kūrybiškumo ugdymo programa apims ne tik kūrybinį rašymą, bet ir kūrybiškumo ugdymą apskritai, kaip fotografavimas išmaniuoju telefonu ir kompiuterizuotu fotoaparatu, nuotraukų  foto-redagavimas, iliustravimas, šeimos archyvų skaitmeninimas, tvarkymas ir išsaugojimas taip sudarant sąlygas patogiai dalintis sukaupta patirtimi bei perduoti atsiminimus ateities kartoms. Į programą įeina kūrybinių idėjų ir informacijos paieška  pasinaudojant Google programa, Pinterst, Instagram, Facebook socialiniais tinklais.
Projekto tikslas: burti senjorus bendrai kūrybinei veiklai, suteikiant jiems galimybę lavinti savo kūrybiškumą rašymo ir iliustravimo dirbtuvėse, įtraukiant informacines technologijas.

 

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2022-11-30