2019-03-05,      Projektai

Projektas „Medijų ir informacinio raštingumo akademija“

Biblioteka įgyvendina projektą „Medijų ir informacinio raštingumo akademija“, kurio metu vyresnio amžiaus žmonėms siekiama suteikti medijų ir informacinio raštingumo žinių bei praktinių jų panaudojimo įgūdžių, taip pagerinant jų gyvenimo kokybę, ugdant kritinį ir atsakingą mąstymą bei paskatinant aktyviau įsitraukti į visuomenės gyvenimą.
Projekto dalyviai praktiškai mokosi naudotis įvairiomis viešųjų institucijų internetu teikiamomis paslaugomis, kuria savo profilio ar reikiamo produkto pristatymą socialiniuose tinkluose, susipažįsta su bibliotekos ištekliais ir paslaugomis bei gilinasi į virtualaus pasaulio teikiamas galimybes.
Projekto metu numatomas atviras nemokamų paskaitų ciklas visuomenei apie nuolat vykstančius mediatizacijos procesus, socialinę atsakomybę, viešąją erdvę bei jos transformacijas, integruotą komunikaciją bei kibernetinį saugumą.
Siekiant projekto tęstinumo mokymai rengiami ir bibliotekos darbuotojams: tikimasi, kad pasibaigus projektui jie galės kokybiškiau aptarnauti savo lankytojus, teikti konsultacijas apie bibliotekų teikiamas paslaugas bei komunikaciją viešoje erdvėje ir sėkmingai mokins naujosioms technologijoms įvaldyti reikalingų įgūdžių.
Projektą remia: Kauno miesto savivaldybė, LR Kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba.
Partneriai: Vytauto Didžiojo universiteto Viešosios komunikacijos katedra.

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2023-02-06