Pauliaus Norvilos knygos „Skaičiai“ pristatymas

Lapkričio 8 d. 18 val. Z. Kuzmickio padalinyje, Raseinių g. 26, vyks susitikimas su poetu Pauliumi Norvila ir jo knygos „Skaičiai“ pristatymas. Paulius Norvila – iš Kauno kilęs jaunas poetas ir prozininkas, nuolatinis literatūros renginių, festivalių dalyvis. Jo originali, šmaikšti ir išradinga poezija gvildena būties ir buities temas, sąmojingai ir išmoningai surinktomis kasdienybės detalėmis atkurdama mūsų gyvenimus. Tel. (8 37) 22 56 47. 

Susipažinęs su debiutuojančio Pauliaus Norvilos poezija, poetas, rašytojas, eseistas Tomas Venclova teigė, kad jaunojo poeto talentas – neginčijamas, o kai kurios eilutės jį privertusios aikčioti. Rašytojas ir poetas Juozas Erlickas prisipažino seniai neskaitęs tokių gražių eilėraščių.

Viena iš pagrindinių knygos „Skaičiai“ temų – atmintis. 
Kas nerimastingame gyvenimo ir informacijos sraute pamesta, nepastebėta, neapmąstyta? Į klausimus atsakoma laisvomis formomis, sudėtingais ir griežtais sonetų vainikais, nuo kolektyvinės atminties palengva einama prie asmeninės, kitaip prakalbinant pažįstamus simbolius ir vaizdinius.

Autorių kalbins literatūrologė, bibliotekos darbuotoja Agnė Cesiulė. 
Organizatoriai: UAB „Tyto alba“ ir Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka.

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2021-05-10