Knygos pasaulis mano piešiniuose

Programos aprašymas

Programa „Knygos pasaulis mano piešiniuose“, kurią ketiname įgyvendinti bibliotekoje, siekiama skatinti knygų skaitymą, gerinant skaitymo įgūdžius bei formuojant platesnę bei gilesnę jaunojo skaitytojo pasaulėvoką, aktyvinant pažangios asmeninės nuomonės raišką, ugdant įvairiapusišką asmenybę. Integruotų literatūros garsinio skaitymo, teksto aptarimo ir dailės veiklų metu, jungiant skaitymą ir meną, bus skatinama vaikų saviraiška per kūrybą dailės užsiėmimuose, su tikslu, kad vaikai ne tik pažintų įvairias dailės technikas, turėtų bendrąsias žinias apie dailės raidos istorinius ypatumus, bet ir dalyvautų savo mikrorajono kultūriniame gyvenime – rengtų savo pirmąsias autorines ir grupines parodas, dalyvautų akcijose bei pleneruose.

Kauno mieste yra platus Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos (SVB) ir jos padalinių tinklas. Dauguma bibliotekų yra vadinamuose miegamuosiuose rajonuose ir turi erdvias patalpas, pritaikytas ne tik skaitytojų aptarnavimui, bet ir šviečiamajai bei kultūrinei veiklai. 2014 m. SVB dokumentų fondas buvo formuojamas atsižvelgiant į viešosios bibliotekos atliekamą daugialypį ir daugiafunkcinį vaidmenį. Siekta, kad dokumentų fondo sudėtis atitiktų viešosios bibliotekos uždavinius ir tenkintų vartotojų informacinius, švietimo, laisvalaikio, kultūrinius, visuomeninius, mokslo, edukacinius, profesinius ir kitus poreikius. Bibliotekos materialinė-techninė infrastruktūra ir personalas gali būti tinkamai panaudota NVŠ programos įgyvendinimui.

Bibliotekos šiandien yra tapusios bendruomenių kultūros centrais, kur vyksta įvairūs kultūriniai bei šviečiamieji renginiai: paskaitos, parodos ir kt. Bibliotekos aktyviai dalyvauja bendruomenių gyvenime, tad šios programos dalyviai įsijungtų į bendrą kultūrinį gyvenimą savo gyvenamajame rajone.

?

?

DSCF6059

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

20170504_155138
20170504_170646

dailė1
dailė4

DSCF6467

Nuotraukos 1017

NVŠ, Šil.2

knygos-pasaulis-mano-piesiniuose

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2023-12-05