2022-05-27,      Panemunė

Paroda „Kelios dienos prieš karą Černobylyje ir Kyjive“

Birželio 10–rugsėjo 1 d. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Panemunės padalinyje, Vaidoto g. 115, veiks Laimutės Kurienės fotografijų paroda „Kelios dienos prieš karą Černobylyje ir Kyjive“.

Laimutė Kurienė jau yra parengusi ir bibliotekose eksponavusi kelias įdomias fotografijų parodas apie Pietų Afrikos Respubliką, Kirgiziją, Olandiją ir Černobylį, į kurį vėl sugrįžo šių metų vasarį. Sutapo, kad fotografė ten lankėsi kaip tik tuo metu, kai iki karo Ukrainoje pradžios buvo likę mažiau nei savaitė. Jos užfiksuotą tylą ir ramybę Černobylyje, o taip pat ir Kyjive netrukus sutrikdė Rusijos kariuomenės įsiveržimas. Iš fotografijų ramiai žvelgiantys gyvūnai ar gatvėmis vaikštantys žmonės dar kartą pakviečia įsigilinti į karo keliamą siaubą ir patikėti, kad vėl sugrįš taika ir ramiai tekantis gyvenimas.

Laimutė Kurienė – Nyderlanduose gyvenanti ir branduolinės energetikos srityje dirbanti fotografė, pelniusi kelių tarptautinių konkursų prizus ir dalyvaujanti tarptautinėse parodose įvairiose pasaulio šalyse. Jos mėgstamos temos – gamtos ir žmogaus santykis, kitų šalių kultūrinis savitumas.

Parodą aplankyti kviečiame bibliotekos darbo metu: I–V – 10–19.

Daugiau informacijos tel. (8 37) 34 62 98.

 

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2022-08-15