Pasirinkite savo biblioteką

Miglės Anušauskaitės literatūrinio zino „Books Will Tear Us Apart“ ir komiksų knygos „Miestų istorijos“ pristatymas

2016 m. gegužės 19 d. 18 val. maloniai kviečiame į Miglės Anušauskaitės literatūrinio zino „Books Will Tear Us Apart“ ir komiksų knygos „Miestų istorijos“ pristatymą Suaugusiųjų vartotojų aptarnavimo skyriuje, Laisvės al. 57. Tel. 222357. Kontaktinis asmuo – bibliotekininkė Gintarė Visockytė.

Nuo 2013 m. Miglė Anušauskaitė atpažįstama kaip nuolatinė ir bene žymiausia Lietuvoje – „Šiaurės Atėnų“ literatūrinių komiksų skilties autorė.

„Books Will Tear Us Apart“ – Miglės Anušauskaitės zinas apie knygas ir literatūrą. „Galvodama pavadinimą zinui svarsčiau apie visokias skaitymo skatinimo programas, kurios paprastai pabrėžia skaitymo naudą: skaityti yra gerai arba skaityti irgi yra smagu. Bet jei reikia sakyti, kad kažkas yra smagu, matyt, tai nėra taip jau smagu?.. Todėl nusprendžiau pasirinkti pavadinimą „Books Will Tear Us Apart“ – „Knygos mus išskirs“ [1] – teigia Miglė Anušauskaitė.

„Miestų istorijos” – tai kelių autorių (Akvilės Magicdust, Miglės Anušauskaitės, Viktorijos Ežiuko ir Astos Did/Viko Vikutausko) komiksai apie tris didžiuosius Lietuvos miestus. Juose miestiečiai galės atrasti šmaikščių ir įdomių faktų apie savo pačių aplinką, žmones, miestų kasdienybę, gatvės slengą ir barų dialogus, apie kultūrą ir architektūrą, įpročius ir papročius, miestų romantikus ir cinikus, apie kultūrinį ir gamtinį klimatą.

Miglės Anušauskaitės „Pasikėlę“ – nuotaikingas pasakojimas-gidas po Vilniaus barus ir skverus, kurio veikėjai – puiki iliustracija, kodėl vilniečiai laikomi „pasikėlusiais“.

[1] Ieva Krivickaitė, „Miglė Anušauskaitė: „Nereikia įrodinėti, kad skaityti smagu“. http://literaturairmenas.lt/2016-04-15-nr-3564/3214-pokalbiai-zodis-i-zodi/5018-migle-anusauskaite-nereikia-irodineti-kad-skaityti-smagu. [žiūrėta 2016-05-04]

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2020-08-15