Lampėdžiuose ir Romainiuose pradeda veikti knygomatai

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka kviečia knygas užsisakyti greičiau ir patogiau. Nuo miesto centro nutolusiuose Lampėdžių ir Romainių mikrorajonuose įrengti modernūs knygomatai leis knygas atsiimti ir grąžinti bet kuriuo paros metu visomis savaitės dienomis.

Naujieji knygomatai veiks visiems jau gerai pažįstamų paštomatų principu: užsisakius knygas ir pasirinkus norimą knygomatą, reikės sulaukti SMS žinutės su atsiėmimo kodu.

Šalia knygomatų įrengtos knygų grąžinimo dėžės, į kurias leidinius galima grąžinti bet kuriuo skaitytojams patogiu metu. 

Knygomatais gali naudotis visi registruoti bibliotekos skaitytojai. Bibliotekoje dar neužsiregistravę, gali lengvai tai padaryti portale ibiblioteka.lt.

Kol skaitytojai įpras naudotis knygomatais, bibliotekininkai yra pasiruošę padėti ir pakonsultuoti: bibliotekos Lampėdžių ir Romainių padaliniuose bus organizuojami mokymai bendruomenei.

Knygų užsakymo instrukcija:

  1. Prisijungti prie katalogo ibiblioteka.lt naudojant savo paskyrą.
  2. Norimą pasiskolinti leidinį užsakyti iš bibliotekos Šilainių arba „Šaltinio“ padalinių. Dėmesio! Šilainių padalinyje užsakytos knygos bus pristatytos į Romainių knygomatą, adresu: Chodkevičių g. 6. „Šaltinio“ padalinyje užsakytos knygos bus pristatytos į Lampėdžių knygomatą, adresu: Romuvos g. 48.
  3. Išsirinkus leidinį spausti „Užsakyti“ arba „Rezervuoti“, o atsiėmimo vietą pasirinkti „Į knygomatą“.
  4. Gavus SMS žinutę, leidinį atsiimti per 72 val.
  5. Atvykus prie knygomato, suvesti SMS žinutėje gautą kodą.
  6. Neatsiėmus leidinio per 72 val., jis grąžinamas atgal į biblioteką.
  7. Jei nepavyktų atsiimti leidinio, informacija teikiama telefonu (8 37) 23 88 40 bibliotekos darbo metu: I–V– 9–19, VI – 9–15.

Norintys gauti informaciją, kaip užsisakyti knygas portale ibiblioteka.lt ar konsultacijas, kaip naudotis kitomis bibliotekos elektroninėmis paslaugomis, kviečiami registruotis telefonu (8 37) 20 64 14.

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Naujausi įrašai

Irklais web

Filmas „Irklais per Atlantą“

Kviečiame į filmo „Irklais per Atlantą“ peržiūrą, kuri vyks kovo 12 d. 19 val. Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje, Laisvės al. 57. Renginys skirtas Lietuvos ...
Irklais web

Filmas „Irklais per Atlantą“

Kviečiame į filmo „Irklais per Atlantą“ peržiūrą, kuri vyks kovo 12 d. 19 val. Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje, Laisvės al. 57. Renginys skirtas Lietuvos ...
MKR 2024

Vilniaus knygų mugėje paskelbti akcijos „Metų knygos rinkimai 2023“ nominantai

Akcijos „Metų knygos rinkimai 2023“ pretendentai į apdovanojimus buvo paskelbti Vilniaus knygų mugėje. Jau devynioliktą kartą skaitytojai kviečiami rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas iš ...
senelė

Pasakų vakaras su seneliais

Kovo 7 d. 17.30 val. kviečiame senelius ir jų anūkus į pirmąjį „Pasakų vakarą su seneliais“, kurio metu močiutė Sigita skaitys Šarūnės Baltrušaitienės knygą „Kaip ...

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2024-02-27