2019-10-07,      Naujienos

Kviečiame vaikus į šešėlių teatro edukacijas

Kviečiame į šešėlių teatro edukacijas ikimokyklinio amžiaus vaikams, kurios vyksta Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje, V. Krėvės pr. 97A. Užsiėmimų metu vaikai iš popieriaus gamina šešėlių teatro personažus, kuria istorijas ir jas vaidina. 

Edukacijos vyksta penktadieniais 11 val. Vaikų grupes kviečiame registruoti telefonu (8 37) 31 32 18.

Edukacijos tikslas – žadinti vaikų vaizduotę, ugdyti vaikų skaitymo kultūrą, skatinti kūrybiškumą, improvizuoti.

Judančių šešėlių menas turi labai senas tradicijas, bei ypatingą galią veikti žmonių sielas. Be galo vaizdingas ir paliekantis gilų įspūdį, šešėlių teatras savyje derina galimybę vaidinti balsu, jausti muzikos ritmą, valdyti lėlę ir per ją atskleisti šio pasaulio tikrovę.

Šešėliais galima sukurti begalę nuostabių dalykų, todėl šešėlių teatro scenarijuje pasakojamomis istorijomis bus galima žavėtis. Mažuosius žiūrovus drauge kviečia šėlti vienos garsiausių vaikų rašytojų S. Kreller ir S. Buchner pasakų personažai – maumas Šliumpis Pumpis, nuolat krečiantis šunybes ir visur vėluojantis ir lietuvių liaudies pasakų „Gužutis ir gervė“ bei „Ropė“ personažai – pamokantys ir nuotaikingi.

Patys vaikai, padedami darbuotojų, gamins lėles ir rengs pasirodymą, dainuos ir gros muzikiniais žaislais. Ši nauja veikla padės vaikams žengti pirmuosius žingsnius į meno pasaulį.

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2021-07-27