2022-05-02,      Naujienos

Kviečiame rūšiuoti elektronikos atliekas ir laimėti knygų savo bibliotekai

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka kviečia dalyvauti aplinkosauginiame konkurse „Atsakingas skaitytojas“. Kviečiame į bet kurį bibliotekos skyrių / padalinį atnešti smulkias elektronikos atliekas arba užsiregistruoti stambių elektronikos atliekų išvežimui iš namų. Ši paslauga – visiškai nemokama. Konkursas vyksta iki gruodžio mėn. pabaigos. 

Projekto metu bibliotekų lankytojai raginami rūšiuoti ir iš namų atnešti senas baterijas bei kitus smulkius neveikiančius ar nenaudojamus elektronikos prietaisus (pvz., plaukų džiovintuvus, elektrinius virdulius, elektroninių detalių turinčius žaislus ir pan.) ir išmesti juos į specialiai tam skirtas dėžutes. 

Bibliotekos lankytojai taip pat kviečiami registruotis nemokamam stambiosios elektronikos (pvz., skalbyklės, šaldytuvai, gartraukiai, šildymo prietaisai ir pan.) atliekų išvežimui iš namų. Norint užsiregistruoti, kreipkitės į bibliotekininką. 

Daugiausiai elektronikos ir baterijų atliekų surinkusioms bibliotekoms bus dovanojamos jų pačių pasirinktos knygos už 500 Eur sumą.

Konkurso organizatorius – ne pelno siekianti Elektronikos platintojų asociacija (EPA), kurios vienas iš veiklos tikslų – visuomenės švietimas apie elektroninių prietaisų ir baterijų, tapusių atliekomis, saugų ir tinkamą rūšiavimą.

Konkurso partneriai – Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija ir Lietuvos bibliotekų draugija.

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2022-05-19