Pasirinkite savo biblioteką

Kviečiame iš bibliotekos skolintis filmus ir vinilines plokšteles

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka kviečia į namus skolintis filmus ir vinilines plokšteles. Jaunimo, meno ir muzikos skyriuje, A. Mapu g. 18, galite rasti daugiau nei 700 filmų DVD ir daugiau nei 1800 plokštelių. Norint naudotis šia paslauga, reikia būti registruotu bibliotekos skaitytoju, o filmų ir plokštelių sąrašą galite rasti atlikdami paiešką elektroniniame kataloge

Bibliotekos kino fondą sudaro virš 700 DVD, kasmet naujai pasipildo dar beveik visu šimtu populiariausių filmų, – tai Holivudo ir Europos kūrėjų filmai, animacija, biografiniai, dokumentiniai filmai, rusų ir lietuvių kino klasika. Į namus galima pasiskolinti iki 5 kino filmų, jie išduodami 1 mėnesio laikotarpiui.

Vinilinių plokštelių fondą sudaro virš 1800 vienetų. Daugiausia tai klasikinės muzikos, džiazo, senosios lietuviškos estrados, rusiškos ir kitų šalių pop muzikos įrašai. Vinilinių plokštelių fondas taip pat kasmet papildomas. Muzikos įrašų galima klausytis ir bibliotekoje – tam yra patefonas, kokybiška garso kolonėlė ir ausinės.  Kiekvieną šeštadienį 10–12 val. bibliotekoje skamba vinilo plokštelių muzikos garsai. Į namus galima pasiskolinti iki 3 vinilinių plokštelių, jos skolinamos  2 savaičių laikotarpiui. 

Taip pat kviečiame skolintis ir žymių Lietuvos ir užsienio autorių kompaktinius diskus, skirtus vaikams ir suaugusiems, tai – dainos, pasakos, eilėraščiai, klasikinė ir šiuolaikinė muzika.

Daugiau informacijos Jaunimo, meno ir muzikos skyriaus telefonu (8 37) 22 04 61 arba el. paštu jaunimas@kaunas.mvb.lt

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2020-09-30