Pasirinkite savo biblioteką
2019-09-10,      Šančiai

Kūrybinės atminties dirbtuvės „Patirk žydų kultūrą!“

Kviečiame į kūrybines atminties dirbtuves „Patirk žydų kultūrą!“, kurios vyks Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šančių padalinyje, Sandėlių g. 7, rugsėjo 17, 24, spalio 1, 8 d. 18 val.

Kūrybinėse atminties dirbtuvėse kviečiame pažinti ir patirti žydų kultūros paveldą žaismingai ir netradiciškai. Kartu su KultūrBendruoMeniškų projektų vadove ir gide Austėja Bliumkyte-Padgurskiene rinksime vietinių šančiškių prisiminimus, istorines žinias apmąstysime pasitelkdami vizualųjį meną ir muzikos garsus. Dirbtuvėse kiekvienas turės galimybę bei kūrybinę laisvę atrasti savo asmeninį santykį su žydų kultūra.

Rugsėjo 17 d. 18 val.

Įsivaizduok! Žydų kultūros tyrinėtoja ir gidė Asia Gutermanaitė supažindins su žydų palikimu Šančiuose. Įtempkite ausis ekskursijos metu, nes grįžę į biblioteką kursime bendrą kūrybinį žemėlapį.

Rugsėjo 24 d. 18 val.

Įsijausk! vietinių vadinama Šančių enciklopedija Izolina Paukštienė papasakos savo prisiminimus apie žydų gyvenimą tarpukario Šančiuose. Išgirstą pasakojimą apmąstysime panaudodami menines priemones.

Spalio 1 d. 18 val.

Nupiešk! Su Fluxus Labas Garliavoje atstove Greta Duobiene kursime asmeninius atvirlaiškius specialiai šiam renginiui sukurtomis priemonėmis.

Spalio 8 d. 18 val.

Išgirsk! Kartu su kompozitore Gaile Griciūte gilinsimės į žydų liaudies ir moderniosios muzikos istoriją, gražiausių melodijų iš bibliotekos archyvų klausysimės patefonu.

Partneriai: Kauno žydų bendruomenė, Sugiharos fondas „Diplomatai už gyvybę“, Kauno Dailės Gimnazija, Kaunas IN Tourism, Šančių Kioskas, Fluxus Labas

Dirbtuvės rengiamos įgyvendinant projektą „Žydų paveldas Kaune“. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Daugiau informacijos tel. 22 23 57 arba el. p. renginiai@kaunas.mvb.lt

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2020-07-09