Pasirinkite savo biblioteką

KTU dėstytojų komanda aplankė „Ateities laboratoriją 3D“

Praėjusią savaitę, gegužės 25 d., Bibliotekos pažangai 2 projekto „Atrask save 3D mieste“ metu įkurtoje „Ateities laboratorijoje 3D“ apsilankė KTU Elektros ir elektronikos fakulteto Telekomunikacijų katedros dėstytojų komanda. Doc. dr. Rasa Brūzgienė skaitė paskaitą „Ateities vizija – išmanusis daiktų tinklas“, o jos kolegos doc. dr. Lina Narbutaitė ir doc. dr. Tomas Adomkus jai talkino praktinėje paskaitos dalyje. Susipažinti su išmaniaisiais daiktais pakvietėme ne tik „Ateities laboratoriją 3D“ lankančius jaunuolius, bet ir Kauno Milikonių pagrindinės mokyklos 7A klasės moksleivius.

Paskaitų metu moksleiviai susipažino su ateities vizija, dėstytojai parodė, kaip paprastais ir elementariais būdais galima pradėti kurti elektronikos išradimus, nors iš pradžių visas mechanizmas atrodo itin sudėtingas. Taip pat paskaitos lektoriai papasakojo apie inžinieriaus ateities karjeros perspektyvas, galimybes save realizuoti šioje srityje.

Paskaitų metu vaikams buvo pristatyti elektros prietaisų primityvai, kurie nėra įprasti mūsų akiai. Pavyzdžiui, kraujo pulso matuoklis buvo visiškai nepanašus į tą, kurį vaikai yra įpratę matyti parduotuvių lentynose. Šis matuoklis sukurtas atlikti funkcijai pačių dėstytojų, tačiau prie jo nebuvo dar prisilietusi dizainerio ranka. Vaikai patys galėjo išmėginti šiuos prietaisus.

Susitikimą užbaigė KTU Elektros ir elektronikos fakulteto Rinkodaros ir komunikacijos koordinatorė Goda Sabaliauskaitė paskaitėle apie inžineriją, kurios metu vaikams buvo užduodami įvairūs inžineriniai klausimai, į kuriuos atsakę laimėjo dėstytojų atsivežtus prizus.

ktu (1)

 

 

 

 

 

ktu (2)

 

 

 

 

 

ktu (3)

 

 

 

 

 

ktu (4)

 

 

 

 

 

ktu (5)

 

 

 

 

 

ktu (6)

 

 

Save

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2020-11-27