Pasirinkite savo biblioteką

Kristinos Baubinaitės romano „Slėpynės Anglijoje“ pristatymas

Lapkričio 14 d. 18 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo meno ir muzikos skyriuje, A. Mapu g. 18, vyks Kristinos Baubinaitės knygos „Slėpynės Anglijoje“ pristatymas. Renginio metu bus kalbama apie lietuvių emigrantų gyvenimą svetur, emigracijoje kylančius iššūkius ir kasdienybę. Renginyje dalyvaus knygos autorė Kristina Baubinaitė, organizacijos „Eksemigrantai“ įkūrėjas Dovydas Petrošius, Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro vadovė Kristina Mišinienė ir leidyklos VAGA projektų vadovė Gintarė Visockytė.

Romanas griauna nusistovėjusius stereotipus apie Jungtinę Karalystę – daugelio lietuvių svajonių šalį. Kapitalizmo ir vartotojiškos kultūros persmelkta britų kultūra, rasizmas tautybės pagrindu ir multikultūrinės visuomenės mitai. Modernios vergovės pinklės Piterboro mieste, Rytų Anglijoje. Meilė ir išdavystė, žmogiškumas ir tikra draugystė. Santykis su likusia Lietuva, Tėvynės ilgesys ir šimtmečio dilema – grįžti ar vis dėlto pasilikti? Su didele meile visiems rytų europiečiams knygoje pasakojama tai, apie ką daugelis emigrantų linkę nutylėti. O kaip gi ten, Anglijoje, yra iš tiesų?

Kristina Baubinaitė: „Šios knygos tikslas bus pasiektas, jei bent vienas dvyliktokas, svajojantis apie emigraciją, prieš išvykdamas bent jau atliks rimtus namų darbus, o Justo mama galų gale paskambins sūnui į Angliją rimtai pasiteirauti, kodėl jis ir vėl negrįžo Kalėdoms. Ką gali žinoti, gal pateko į modernios vergovės pinkles ir nebeturi paso?“

Daugiau informacijos tel. (8 37) 22 04 61. 

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2020-07-10