Pasirinkite savo biblioteką
2018-02-12,      Naujienos

Knygos „Be penkių pasaulio pradžia: tekstai malonumui sužadinti“ pristatymas

Vasario 28 d. 17.30 val. Suaugusiųjų vartotojų aptarnavimo skyriuje, Laisvės al. 57, vyks Mariaus Povilo Elijo Martynenko knygos „Be penkių pasaulio pradžia: tekstai malonumui sužadinti“ pristatymas.  Renginyje dalyvaus ir į klausimus apie knygą ir kūrybinę veiklą atsakys bei knygos ištraukas skaitys pats autorius. Tel. (8 37) 20 64 14. 


M. P. E. Martynenko studijavo filosofiją, vertimą iš anglų ir italų kalbų. Nerado sau vietos universitete. Metus gyveno su vienuoliais. Trylika kartų atsibudo reanimacijoje po hipoglikeminių ir hiperglikeminių komų. Sykį ištiktas komos išbuvo kelias paras. Galbūt netgi bendravo su transcendentalais, bet už tas istorijas jis dabar jau prašo pinigų arba cigarečių. Dirbo vertėju, redaktoriumi, tekstų įgarsintoju, veganiško šokolado pardavėju, šviesolaidinių kabelių testuotoju, padavėju, barmenu, subtitruotoju, laiškanešiu, naktiniu portjė viešbutyje. Šiuo metu studijuoja vaidybą.

„Be penkių pasaulio pradžia“ visų pirma yra atviras pokalbis. Asmeniškas. Įvairiaspalvė patirtis ir asmeninės dramos virsta tekstais. Žiauriais tragikomiškais, sarkastiškais, priverčiančiais atsiverti ne tik autorių, bet ir skaitytoją. Tai – pažeidžiamumo, suartėjimo malonumas, kurį šie tekstai ir sužadina.

Renginio metu bus galima įsigyti knygų ir gauti autoriaus autografą.

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2019-02-15