Pasirinkite savo biblioteką
2018-04-13,      Naujienos

Knygos „Dr. Kvadratas: Greimas ir jo semiotika“ pristatymas

Balandžio 19 d. 17.30 val. Suaugusiųjų vartotojų aptarnavimo skyriuje, Laisvės al. 57, vyks susitikimas su Vilniaus universiteto semiotikos magistre, komiksų dailininke Migle Anušauskaite. Renginio metu bus pristatoma autorės knyga „Dr. Kvadratas: Greimas ir jo semiotika“. Renginyje taip pat dalyvaus leidyklos Aukso žuvys vadovė Sigita Pūkienė. Tel. (8 37) 20 64 14. 

Miglės Anušauskaitės komiksas „Dr. Kvadratas: Greimas ir jo semiotika“ pasakoja vieno žmogaus gyvenimo istoriją: nuo vaikystės Kupiškyje iki mokslų Kaune, per II Pasaulinio karo baisumus, pro Aleksandriją iki Prancūzijos. Šis žmogus – tai pasaulinio garso mokslininkas, semiotikas Algirdas Julius Greimas, sukūręs naują metodą analizuoti kultūros reiškinius, visą gyvenimą kėlęs prasmės klausimą. Miglė Anušauskaitė į grafinį pasakojimą žaismingai įterpia semiotikos teoriją, filosofijos sroves ir patarimus, kaip atrodyti protingai. Tai labai svarbi ir įdomi istorija, skirta suaugusiems skaitytojams!


Renginio dalyviai kvies pasikalbėti apie sėkmingus ir nesėkmingus bandymus suprasti semiotiką, Greimo tyrinėjimus ir jo sukurtą kvadrato metodą. Atkreips dėmesį apie komikso, kaip kūrinio formos, reikšmę bei populiarumą Lietuvoje ir pasaulyje. Autorė mielai atsakys į skaitytojų klausimus ir nupieš palinkėjimą įsigytoje jos knygoje.

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

el. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2018-12-15