Pasirinkite savo biblioteką

Knygos „Angelystė“ pristatymas

Kviečiame į Agnės Kazakevičiūtės de Velázquez knygos „Angelystė: kai apie gyvenimo tikslą prabyla širdis“ pristatymą, kuris vyks gegužės 22 d. 17.30 val. Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje, Laisvės al. 57.

Tai knyga, kuri atskleidžia kitokį požiūrį į pasaulį, padeda atsiverti ramybei, laimei ir pilnatvei. Knyga kviečia iš naujo apsvarstyti savo gyvenimą, į save ir aplinkinius pažvelgti kitomis akimis bei rasti įkvėpimo džiaugsmingesniam, visavertiškesniam gyvenimui.

Renginio metu autorė papasakos neįtikėtiną knygos atsiradimo istoriją, apžvelgs knygoje pristatomas temas bei pasidalins praktiniais patarimais, kurie padės atrasti vidinę laisvę ir pasiryžimą gyventi svajonių gyvenimą.

Agnė Kazakevičiūtė de Velázquez yra vadybos mokslų daktarė. Dar paauglystėje susidomėjusi vidine žmogaus galia, vėliau ėmė nuodugniau studijuoti šią sritį ir lavinti ekstrasensorinius gebėjimus. Hobiu buvusi veikla laikui bėgant transformavosi į vieną profesinio kelio atšakų. Skleisdama angelų pasaulio išmintį, Agnė padeda žmonėms plėsti sąmoningumą ir būti laimingiems.

„Gyvenimas pats savaime yra didžiulė dovana. Tai tarsi laimingas loterijos bilietas, duotas avansu kiekvienam neatlygintinai ir turintis neribotą laimėjimų skaičių… Kiek turtingu tapsi priklauso tik nuo TAVĘS.“

Daugiau informacijos tel. (8 37) 22 23 57. 

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2020-09-21