2021-12-28,      Dainava

Keliautojo Andriaus Andrulevičiaus fotografijų paroda „Trys metai kalnų“

Sausio 20–kovo 31 d. Dainavos padalinyje, Savanorių pr. 377-13, veiks keliautojo, vedlio į kalnus, tinklaraštininko „Kalnais ir Miškais“ Andriaus Andrulevičiaus fotografijų paroda „Trys metai kalnų“.

Žygiuose nuo nesudėtingų pasivaikščiojimų kalnų takeliais iki viršūnių šturmų bei siaučiančių pūgų į veidą išvaikščioti Italijos ir Šveicarijos kalnai, su bendražygiais ne po vieną kartą pasiektos keturių Europos valstybių aukščiausių kalnų viršūnės: Lenkijos Rysy, Austrijos Grossglockner, Slovėnijos Triglav, Vokietijos Zugspitze.

Parodos autorius sako, kad „kiekviena akimirka, kiekvienas akmuo, kojos ar rankos padėjimas čia labai svarbus, jis gali kainuoti gyvybę. Būtent čia mokausi priimti lėtus, atsakingus, gerai pasvertus sprendimus, pastebėti dabartį. Kad pasotintum laimės ir pilnatvės jausmą, žemėje tiek daug visko reikia. O kalnuose visa tavo laimė ir pilnatvė yra kuprinė su sausais drabužiais, šiltomis kojinėmis ir draugas šalia. Kalnuose perskaičiuojamos vertybės.“

Pakerėtas kalnų, apstulbintas jų grožio, Andrius Andrulevičius savo fotografijose dalinasi didingais vaizdais, kviečia keliauti akimis. Ir, kas žino, gal taip prasidės ir jūsų kelionės „Kalnais ir miškais“.

Tel. (8 37) 41 11 85.

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2022-12-01