Kauno kolegijos Menų akademijos Mados dizaino studentų kūrybinių darbų paroda

Jau aštuonerius metus Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir muzikos skyrius bendradarbiauja su Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakultetu. Kiekvienais metais bibliotekoje rengiamos šio fakulteto studentų ir dėstytojų darbų parodos. Šiais metais kviečiame virtualiai apžiūrėti mados dizaino studentų darbų parodą. Parodos kuratorės Mados dizaino studijų programos lektorės Audronė Šakienė ir Stella Justina Kasperavičienė.

Kauno kolegijos Menų akademijos Mados dizaino studijų programa rengia mados dizaino profesinio bakalauro specialistus, gebančius reaguoti į rinkos poreikius, projektuoti ir praktiškai įgyvendinti kūrybines idėjas pramoninei bei unikaliai/vienetinei gamybai, išmanančius pagrindinius mados marketingo principus , gebančius vertinti mados industrijos verslo aplinką.

Parodoje pristatomi I, II ir III kurso studentų kursiniai ir baigiamieji darbai.

Jau besimokydami kolegijoje studentai kuria drabužių kolekcijas ir dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose ir respublikiniuose mados renginiuose ir konkursuose: tarptautiniame mados renginyje „Apkalbos“, kurį organizuoja patys Menų akademijos studentai, jaunųjų dizainerių konkursuose „Vilnius Fashions Avenue“, „Dizaino dienos“, festivalyje „Mados virusas“, tarptautiniame mados dizainerių konkurse „Estonian Fashion Festival“ (Estija), Kaunas Jazz festivalio renginyje „Džiazo mados“ ir pan., tarptautiniuose jungtiniuose projektuose su Istanbul Aydin University (Turkija) ir Frederic University (Kipras), rengia parodas.

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2021-06-11