Jūratės Sučylaitės knygos „Prieš srovę“ pristatymas

Kviečiame į Jūratės Sučylaitės knygos „Prieš srovę. Psichikos sveikata ir vertybės šiuolaikiniame pasaulyje“ pristatymą, kuris vyks rugsėjo 8 d. 18 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir muzikos skyriuje, A. Mapu g. 18.
 
Socialinių mokslų daktarė, gydytoja psichiatrė, poetė ir poezijos terapeutė, Klaipėdos universiteto profesorė Jūratė Sučylaitė kviečia pamąstyti, ar galima šiuolaikiniame pasaulyje išsaugoti vidinį vientisumą, gebėjimą suprasti save patį, kurti gyvenamąją aplinką, palankią žmogaus psichikos sveikatai.
 
Pokalbį moderuos pedagogas, literatūros apžvalgininkas Vidas Dusevičius. Vakarą paįvairins Ilonos Papečkytės atliekama dainuojamoji poezija.
 
Monografijoje autorės dėmesys sutelktas į psichikos sveikatos ir moralinių vertybių sąsajų tyrinėjimą, aiškinamasi, kaip sveikatą veikia mažėjantis dėmesys humanistikai. Nors tai mokslinė knyga, ji skirta plačiam skaitytojų ratui: pedagogams, psichikos sveikatos specialistams, kultūrologams ir visiems kitiems, kuriems rūpi, kaip sukurti aplinką, padedančią saugoti žmogaus vidinį vientisumą, savivertę, imtis atsakomybės už savo ir kitų žmonių sveikatą. Knygos autorė kviečia diskutuoti, kartu atrasti, kodėl mums reikia ne tik išmaniųjų technologijų, bet ir gražios, vaizdingos kalbos, meno.
 
Registracija į renginį telefonu (8 37) 22 04 61 arba el. paštu jaunimas@kaunas.mvb.lt.
 
Renginys vyks bibliotekos kiemelyje arba viduje, priklausomai nuo oro. Bibliotekoje vyresniems kaip 6 m. lankytojams būtina dėvėti apsaugines veido kaukes.
 
Renginys fotografuojamas.
 
Renginys – tarptautinio projekto „Europos „Emocijų bibliotekos“: naujas būdas pritraukti auditorijas ir palaikyti socialines transformacijas Europoje“ dalis. Projektas dalinai finansuojamas pagal ES programą „Kūrybiška Europa 2014–2020“ ir Lietuvos kultūros tarybos.
Projekto vykdytojas: „Love for Livres“, Prancūzija
 
Partneriai:
„Public Libraries 2030“, Belgija
Kranj miesto biblioteka, Slovėnija
Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka, Lietuva
Lodzės miesto biblioteka, Lenkija
Maurice Carême biblioteka, Belgija
 
Partneriai ir rėmėjai Lietuvoje:
Birštono viešoji biblioteka
Lietuvos biblioterapijos asociacija
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
Leidykla „Tyto alba“

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Naujausi įrašai

Jotvingių mišios web

Sigito Gedos knygos „Jotvingių mišios“ pristatymas

Kviečiame į Sigito Gedos knygos „Jotvingių mišios“ sutiktuves, kurios vyks gruodžio 4 d. 17.30 val. Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje, Laisvės al. 57.   Renginyje ...
Etnosodas meduoliai web

Meduolių dekoravimo dirbtuvės

Kviečiame į meduolių dekoravimo dirbtuves, kurios vyks gruodžio 9 d., šeštadienį, 11 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Z. Kuzmickio padalinyje, Raseinių g. 26.   ...
3d kalėdos

Dirbtuvės senjorams „Ruošiamės Kalėdoms su 3D“

Gruodžio 6 d. 12 val. Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje, Laisvės al. 57, vyks dirbtuvės senjorams „Ruošiamės Kalėdoms su 3D“. Užsiėmimo dalyviai specialia programa galės ...
Etnosodas meduoliai web

Meduolių dekoravimo dirbtuvės

REGISTRACIJA SUSTABDYTA    Kviečiame į meduolių dekoravimo dirbtuves, kurios vyks gruodžio 9 d., šeštadienį, 11 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Z. Kuzmickio padalinyje, Raseinių ...

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2023-12-01