2022-08-24,      Palemonas

Jolantos Žebrauskaitės fotografijų paroda „Vaikystės takais“

Rugsėjo 1– lapkričio 30 d. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Palemono padalinyje, Marių g. 37, veiks Kauno fotoklubo narės Jolantos Žebrauskaitės fotografijų paroda „Vaikystės takais“.

„Ši paroda – tai vaikų gyvenančių Kauno apskrityje sukurti portretai. Atrasti pasitikėjimą ir įamžinti vaikišką trapumą reikia nemažai laiko, todėl šiam fotografijų ciklui sukurti prireikė kelerių metų, galite pastebėti kad vaikų portretai įamžinti skirtingais metų laikais, o tai leidžia pajusti kaip greit prabėga vaikystės gražiausios akimirkos.

Fotografija mano gyvenime atsirado kaip hobis, vėliau susipažinus su fotografija Taikomosios dailės mokykloje susidomėjau portreto žanru. Mano darbuose dominuoja vaikų portretai, kurie mane patraukė savo nuoširdumu, atvirumu, didelėmis nuostabos pilnomis akimis. Darbas su vaikais suteikia daug įvairovės ir erdvės improvizacijoms, fotosesijų užkulisiai spalvingi vaikų emocijomis, nuotaikų kaita, todėl nesistengiu visko planuoti, išmokau mėgautis procesu ir kiekviena įamžinta akimirka.

Kiekvieną dieną mane supa būrys vaikų, kurie leidžia pažinti pasaulį ir kartu mėgautis jo atradimais. Fotografuodama vaikus supratau koks yra stebuklingas, žavus ir kartu paprastas vaikų pasaulis, kurį kiekvienas iš mūsų prisimena kaip tobulą, kur gamtos ir aplinka susijungia į harmoningą visumą, ir kurį mes vis dar matome savo vaikų akyse.“ Jolanta Aleksynienė.

Fotografijų ciklas „Vaikystės takais“ leidžia pamatyti ir įsijausti į trapų, jaukų ir neatrastai švelnų vaikų pasaulį žvelgiant iš vaikų perspektyvos.

Parodą aplankyti kviečiame bibliotekos darbo metu: I–V – 9–19.

Tel. (8 37) 37 35 60.

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Naujausi įrašai

3d kalėdos

Dirbtuvės senjorams „Ruošiamės Kalėdoms su 3D“

Gruodžio 6 d. 12 val. Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje, Laisvės al. 57, vyks dirbtuvės senjorams „Ruošiamės Kalėdoms su 3D“. Užsiėmimo dalyviai specialia programa galės ...
Paveiksliukas su logo 2020

Informacija apie bibliotekos darbo laiką

Informuojame, kad gruodžio 8 d., penktadienį, biblioteka dirbs iki 17 val.  Atsiprašome už nepatogumus. 
žaislotekos gimtadienis web

Žaislotekos gimtadienis. Grupės „Knygų vaikai“ koncertas

Pirmoji Kaune Žaisloteka švenčia penktąjį gimtadienį! Kviečiame jį paminėti nuotaikingame grupės „Knygų vaikai“ koncerte, kuris vyks gruodžio 9 d. 14 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios ...
Etnosodas meduoliai web

Meduolių dekoravimo dirbtuvės

Kviečiame į meduolių dekoravimo dirbtuves, kurios vyks gruodžio 9 d., šeštadienį, 11 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Z. Kuzmickio padalinyje, Raseinių g. 26.   ...

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2023-12-05