Jolantos Puzienės knygos „Pabandyk“ pristatymas

Balandžio 3 d. 18 val. Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje, Laisvės al. 57, vyks Jolantos Puzienės knygos „Pabandyk“ pristatymas.

Tikriausiai neretai užduodame sau klausimą: Kaip suderinti visas gyvenimo sritis ir realizuoti visą savo potencialą? Balandžio 3 d. 18 val. atsakymais ir asmenine patirtimi su kauniečiais dalinsis Jolanta Puzienė, knygos „PABANDYK. Tinklinis marketingas: kelias link finansinės gerovės ir savirealizacijos“ autorė.

Jolanta Puzienė – trijų vaikų mama, žmona, lektorė, lyderė, aromakoučerė, ThetaHealing, olfaktoterapijos meistrė, turinti ilgametę, TOP rezultatais paremtą patirtį tinklinio marketingo industrijoje. Prieš tai aktyviai dalyvavusi kelių klasikinių verslų kūrime, dabar ji vienija daugiau kaip 5000 narių turinčią organizaciją įvairiose pasaulio šalyse.

Dalinuosi tuo, kas tikra! Tokiu šūkiu Jolanta Puzienė gyvena 10 metų. Kulminacija tikrų patirčių versle ir asmeniniame augime – pirmoji knyga „PABANDYK“. Autorė kviečia dalyvauti knygos pristatymo renginyje, išgirsti unikalių istorijų bei įkvėpti gilesnio tikėjimo savo svajonėmis.

„Įkvėpimas – tai, ko mums labiausiai reikia, kad išdrįstume pabandyti. Esame vieni kitų dalis. Vieni kitus įkvepiame savo pavyzdžiu, žodžiu, darbais. Pagalvokite apie žmones, kurie jus padrąsino pabandyti daryti kažką naujo. O gal jūs įkvepiate kitus? Ką dėl to darote ar galėtumėte padaryti šiandien?

Noras pasidalinti savo patirtimi, kuri gali įkvėpti kitus, mane paskatino parašyti knygą ir į ją sudėti tai, apie ką kiti mažai kalba. Pamenu, kaip įtariai į mane žiūrėdavo, kai bandžiau pirmuosius savo etapus tinkliniame marketinge”, – sako Jolanta.

Knygos pristatyme jūsų laukia:

Autorės pasidalinimas – „Kaip suderinti visas gyvenimo sritis ir visiškai save realizuoti”.

Interaktyvus žaidimas.

Galimybė vietoje įsigyti knygą ir gauti autorės autografą su unikaliu autoriniu antspaudu.

Renginys nemokamas

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Vaizdo medžiaga gali būti naudojama renginio viešinimo tikslais.

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Naujausi įrašai

Dizainas be pavadinimo (91)

Kūrybinės dirbtuvės „Adventinio vainiko pynimas“

Gruodžio 11 d. 14 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje, V. Krėvės pr. 97A, vyks kūrybinės dirbtuvės „Adventinio vainiko pynimas“.  Registracija telefonu ...
Juostos web etnosodas

Tradicinių juostų dirbtuvės

Kviečiame į tradicinių juostų dirbtuves, kurios vyks gruodžio 11 d. 18 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Girstupio padalinyje, Kovo 11-osios g. 24. Iš praeities ...
žaislotekos gimtadienis web

Žaislotekos gimtadienis. Grupės „Knygų vaikai“ koncertas

Pirmoji Kaune Žaisloteka švenčia penktąjį gimtadienį! Kviečiame jį paminėti nuotaikingame grupės „Knygų vaikai“ koncerte, kuris vyks gruodžio 9 d. 14 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios ...
Etnosodas šienas web

Elnio iš šieno dirbtuvės

Kviečiame į elnio devyniaragio iš šieno ir žolynų dirbtuves, kurios vyks gruodžio 16 d., šeštadienį, 11 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Z. Kuzmickio padalinyje, ...

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2023-12-07