2021-04-09,      Dainava

Gito Markučio tapybos paroda „Minčių skrydis“

Balandžio 7–gegužės 31 d. Dainavos padalinyje, Savanorių pr. 377-13, veikia Gito Markučio tapybos paroda „Minčių skrydis“.

„Tapytojo kūryba išsiskiria jautrumu gamtai, aplinkai, istorinei architektūros detalei. Iš subjektyviai svarbių smulkmenų susideda jo meninis pasaulis, kuriame dominuoja ekspresyvi tapybos maniera, kompozicijos dinamika. Visa tai – tai dailininko individualios stilistikos bruožai. Autoriaus kūryba žavi originalumu, subtilia peizažų ir miestovaizdžių interpretacija. Dažnas tapybos darbas sujungia ir autoriaus filosofiją, jo gilesnius svarstymus apie pasaulį ir aplinką, žmogaus buvimą toje aplinkoje“, – menotyrininkė Gabrielė Kuizinaitė. 

Tapytojas Gitas Markutis nuo 2006 metų dalyvauja grupinėse parodose, pleneruose, rengia personalines parodas. Surengė  daugiau kaip dvidešimt personalinių parodų. Yra tarptautinių plenerų organizatorius.

Daugiau informacijos tel. (8 37) 41 11 85. 

Primename, kad karantino metu bibliotekoje vyresniems nei 6 m. lankytojams būtina dėvėti apsaugines veido kaukes (išskyrus, kai žmogus kaukės negali dėvėti dėl negalios). Prie įėjimo į biblioteką būtina dezinfekuoti rankas, o viduje laikytis saugaus 2 metrų atstumo. Bibliotekoje galima lankytis ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus šeimos narius. Vienam lankytojui skiriamas 20 kv. metrų plotas.

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2022-08-15