Gintarės Jarašienės fotografijų paroda „Jūros impresijos“

Spalio 11–30 d. Jaunimo, meno ir muzikos skyriuje, A. Mapu g. 18, veiks Gintarės Jarašienės fotografijų paroda „Jūros impresijos“.

Jūra – tai vienas iš gražiausių gamtos reiškinių, nuolat besikeičiantis ir verčiantis žavėtis kiekviena akimirka. Ją stebint, neįmanoma kiekvieną kartą užfiksuoti tokį patį reginį. Vandenyje mirguliuoja saulės šviesa, dangaus ir debesų atspindžiai, keičiasi spalvų koloritai. Savo muzikos skambesį kuria besiritančios bangos ir žuvėdros. Kartais viskas nutyla ir nurimsta. Tada apima nuostabi ramybė…

Savo darbuose autorė perteikia užfiksuotas nepakartojamas jūros vaizdų akimirkas, kurias sukuria ir meninius sprendimus pasiūlo pati gamta.

Parodos autorė Gintarė Jarašienė yra Kauno kolegijos MUF MA Dizaino programos lektorė, dizainerė, meno licenciatė, Lietuvos dizaino asociacijos narė. Autorė dirba grafinio dizaino srityje, dalyvauja parodose, konkursuose, įvairiuose respublikiniuose ir tarptautiniuose projektuose. Fotografija parodos autorei yra dalis jos darbo ir  laisvalaikio pomėgis. 

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2022-11-30