Pasirinkite savo biblioteką

Gintarės Jarašienės fotografijų paroda „Akimirkų atspindžiai architektūros įspūdžiuose“

Vasario 1–27 d. Jaunimo, meno ir muzikos skyriuje, A. Mapu g. 18, veiks Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų ir ugdymo fakulteto lektorės Gintarės Jarašienės fotografijų paroda „Akimirkų atspindžiai architektūros įspūdžiuose“. Parodos atidarymas vasario 1 d. 17 val.

Šioje parodoje eksponuojami darbai, kuriuose perteikiamos Niujorko architektūros formų žaismo nuotaikos. Fotografijose užfiksuoti dinamiški architektūros fragmentai įvairiuose rakursuose. Pastatų daugiasluoksniškumas įkvepia interpretuoti architektūrines formas ir atrasti naujus fotografijos koliažo vaizdus. Tarsi architektūrinės formos pereina į 3D grafiką ir vystosi dinamiška formų transformacija. Kitas fotografijų raiškos būdas darbų koliažuose, tai perteikimas atspindžio žaismo su  vaizdu, sukuriant architektūros formų atspindžio transformaciją. 

Savo darbuose autorė taip pat ieško šviesos ir šėšėlio įtakos architektūros kompozicijoms, jų kompozicinio išraiškingumo. Parodos tikslas parodyti Niujorko architektūros dinamiškumą  ir suteikti malonių emocijų žiūrovui.

Parodos autorė Gintarė Jarašienė yra dizainerė, meno licenciatė, Lietuvos grafinio dizaino asociacijos narė, Kauno kolegijos MUF MA Dizaino programos lektorė. Autorė dirba grafinio dizaino srityje. Dalyvauja parodose, konkursuose, įvairiuose respublikiniuose ir tarptautiniuose projektuose. Fotografija parodos autorei yra dalis jos darbo ir laisvalaikio pomėgis.

Tel. (8 37) 22 04 61. 

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2021-01-22